AMD Ryzen 7 9700X procesor 3,8 GHz 40 MB L2 & L3 (100-000001404) Tray
Kód: PROAMDRYZ0301
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Ryzen 7 9700X procesor 3,8 GHz 40 MB L2 & L3 (100-000001404) Tray| Včetně chladiče | Ne |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Model procesoru | 9700X |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,5 GHz |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 40 MB |
| Litografie procesoru | 4 nm |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Generace procesoru | AMD Ryzen 9000 Series |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 7 |
| Základní frekvence procesoru | 3,8 GHz |
| Krabice | Ne |
| Typ paměti cache procesoru | L2 & L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Maximální počet linek PCI Express | 28 |
| Podpora instrukčních sad | SSE4.1, AVX-512, SSE2, AVX 2.0, SSE3, SSE4.2, AES, SSSE3, AVX, SSE |
| Verze PCI Express slotů | 5.0 |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 192 GB |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 5600 MHz, 3600 |
| Non-ECC | Ano |
| ECC | Ano |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Varování | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
| USB verze | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Počet portů USB | 5 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.075 kg |
| Radiátorral együtt: | Nem |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Processzor modell: | 9700X |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,5 GHz |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor gyorsítótára: | 40 MB |
| Processzor litográfia: | 4 nm |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen 9000 sorozat |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 7 |
| Processzor alapfrekvenciája: | 3,8 GHz |
| Doboz: | Nem |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L2 és L3 |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 65 W |
| PCI Express sávok maximális száma: | 28 |
| Utasításkészlet-támogatás: | SSE4.1, AVX-512, SSE2, AVX 2.0, SSE3, SSE4.2, AES, SSSE3, AVX, Délkelet-Kelet |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 5.0 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| A processzor által támogatott maximális belső memória: | 192 GB |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 5600 MHz, 3600 |
| Nem ECC: | Igen |
| ECC: | Igen |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Figyelmeztetés: | A processzorok működés közben nagyon felforrósodhatnak. Győződjön meg arról, hogy megfelelően hűtöttek., A processzorok olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaznak, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Ne dobja őket a háztartási hulladékba. |
| USB-s verzió: | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB-portok száma: | 5 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

