AMD RYZEN 7 7800X3D PROCESSZOR - DOBOZ
Kód: PROAMDRYZ0235
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD RYZEN 7 7800X3D PROCESSZOR - DOBOZ| Processzor gyártója | AMD |
| Processzor gyorsítótára | 104 MB |
| Processzormagok száma | 8 |
| Doboz | Igen |
| Processzor alapfrekvenciája | 4,2 GHz |
| Processzor litográfia | 5 nm |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 7 |
| Processzor gyorsítótár típusa | L2 és L3 |
| Radiátorral együtt | Nem |
| Processzor modell | 7800X3D |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 120 W |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Processzor üzemmódok | 64 bites |
| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5 GHz |
| Piacterület | Asztali |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 11 - 64 bites kiadás Windows 10 - 64 bites kiadás RHEL x86 64 bites Ubuntu x86 64 bites |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 5200 MHz, 3600 |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Grafikus magok száma | 2 |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | AMD Radeon grafika |
| Maximális dinamikus grafikai frekvencia | 2200 MHz |
| Alap grafikus frekvencia | 400 MHz |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.265 kg |
| EAN vonalkód: | 730143314930 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor gyorsítótára: | 104 MB |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Doboz: | Igen |
| Processzor alapfrekvenciája: | 4,2 GHz |
| Processzor litográfia: | 5 nm |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 7 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L2 és L3 |
| Radiátorral együtt: | Nem |
| Processzor modell: | 7800X3D |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 120 W |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5 GHz |
| Piacterület: | Asztali |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 11 - 64 bites kiadás Windows 10 - 64 bites kiadás RHEL x86 64 bites Ubuntu x86 64 bites |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 5200 MHz, 3600 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Grafikus magok száma: | 2 |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon grafika |
| Maximális dinamikus grafikus frekvencia: | 2200 MHz |
| Alap grafikus frekvencia: | 400 MHz |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

