AMD Ryzen 5 9500F processzor – Tálca
Kód: PROAMDRYZ0348
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Ryzen 5 9500F processzor – Tálca| Processzor gyártója | AMD |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 5 |
| Processzormagok száma | 6 |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 65 W |
| Processzor órajelsebessége | 3,8 GHz |
| Processzor modell | 9500F |
| Processzor gyorsítótára | 32 MB |
| Processzorszálak száma | 12 |
| Processzor üzemmódok | 64 bites |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5 GHz |
| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| PCI Express bővítőhely verziók | 5.0 |
| Utasításkészlet-támogatás | AVX-512, SSE2, SSE4.1, AMD-V, FMA3, SSE4A, SSE4.2, AES, SSSE3, AVX, SSE, AVX 2.0, SSE3, SHA, MMX-plus |
| PCI Express sávok maximális száma | 28 |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 3600, 5600 |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| A processzor által támogatott maximális belső memória | 192 GB |
| ECC | Igen |
| Integrált grafikus adapter | Nem |
| Figyelmeztetés | A processzorok elektronikus alkatrészeket tartalmaznak, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Ne dobja őket a háztartási hulladékba. A processzorok működés közben nagyon felforrósodhatnak. Győződjön meg arról, hogy megfelelően hűtöttek. A mechanikai sérülések elkerülése érdekében használjon megfelelő felszerelést a processzor rögzítéséhez. |
| USB-portok száma | 5 |
| USB-s verzió | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.04 kg |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 5 |
| Processzormagok száma: | 6 |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 65 W |
| Processzor órajelsebessége: | 3,8 GHz |
| Processzor modell: | 9500F |
| Processzor gyorsítótára: | 32 MB |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5 GHz |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 5.0 |
| Utasításkészlet-támogatás: | AVX-512, SSE2, SSE4.1, AMD-V, FMA3, SSE4A, SSE4.2, AES, SSSE3, AVX, Délkelet-Kelet, AVX 2.0, SSE3, SHA, MMX-plus |
| PCI Express sávok maximális száma: | 28 |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 3600, 5600 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| A processzor által támogatott maximális belső memória: | 192 GB |
| ECC: | Igen |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Figyelmeztetés: | A processzorok olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaznak, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Ne dobja őket a háztartási hulladékba., A processzorok működés közben nagyon felforrósodhatnak. Győződjön meg arról, hogy megfelelően hűtöttek., A mechanikai sérülések elkerülése érdekében használjon megfelelő felszerelést a processzor rögzítéséhez. |
| USB-portok száma: | 5 |
| USB-s verzió: | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

