AMD Ryzen 3 3200G procesor 3,6 GHz 4 MB L3 Tác
Kód: PROAMDRYZ0247
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Ryzen 3 3200G procesor 3,6 GHz 4 MB L3 Tác| Litografie procesoru | 12 nm |
| Patice procesoru | Socket AM4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 4 MB |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Model procesoru | 3200G |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 3 |
| Základní frekvence procesoru | 3,6 GHz |
| Včetně chladiče | Ne |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Generace procesoru | AMD Ryzen 3000 Series |
| Počet vláken procesoru | 4 |
| Komponent pro | PC |
| Oblast trhu | Desktop |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 2933 |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Maximální dynamická grafická frekvence | 1250 MHz |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon Vega 8 |
| Varování | Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše., Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| Processzor litográfia: | 12 nm |
| Processzorfoglalat: | AM4 foglalat |
| Processzor gyorsítótára: | 4 MB |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 65 W |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites |
| Processzor modell: | |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 3 |
| Processzor alapfrekvenciája: | 3,6 GHz |
| Radiátorral együtt: | Nem |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen 3000 sorozat |
| Processzorszálak száma: | 4 |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Piacterület: | Asztali |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 2933 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Maximális dinamikus grafikus frekvencia: | 1250 MHz |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | |
| Figyelmeztetés: | A processzorok olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaznak, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Ne dobja őket a háztartási hulladékba., A processzorok működés közben nagyon felforrósodhatnak. Győződjön meg arról, hogy megfelelően hűtöttek., A mechanikai sérülések elkerülése érdekében használjon megfelelő felszerelést a processzor rögzítéséhez. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

