ADATA ULTIMATE SU630 960 GB 2,5" SATA 3D2 QLC
Kód: DIAADTSSD0035
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADATA ULTIMATE SU630 960 GB 2,5" SATA 3D2 QLC| SSD formátum | 2,5" |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB) | 40000 IOPS |
| Véletlenszerű írás (4 KB) | 65000 IOPS |
| Hardveres titkosítás | Nem |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 1500000 óra |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Írási sebesség | 450 MB/s |
| Memória típusa | 3D2 QLC |
| SMART technológia támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 6 Gbps |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| SSD-kapacitás | 960 GB |
| ECC | Igen |
| Olvasási sebesség | 520 MB/s |
| Felület | SATA |
| Tanúsítvány | CE, FCC, BSMI, VCCI, KC |
| Üzemi feszültség | 5V |
| Súly | 47,5 g |
| Magasság | 7 mm |
| Szélesség | 69,8 mm |
| Mélység | 100,5 mm |
| Csomagolás típusa | Függesztett csomagolás |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Ütés működés közben | 1500 gramm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Rezgésállóság | 20 gramm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Harmonizált Rendszerkód | 84717070 |
| Figyelmeztetés | Óvja a nedvességtől., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Ne szerelje szét a készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.055 kg |
| EAN vonalkód: | 4713218469199 |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 40000 IOPS |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 65000 IOPS |
| Hardveres titkosítás: | Nem |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1500000 óra |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Írási sebesség: | 450 MB/s |
| Memória típusa: | 3D2 QLC |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| Adatátviteli sebesség: | 6 Gbps |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| SSD-kapacitás: | 960 GB |
| ECC: | Igen |
| Olvasási sebesség: | 520 MB/s |
| Felület: | SATA |
| Tanúsítvány: | CE, FCC, BSMI, VCCI, KC |
| Üzemi feszültség: | 5V |
| Súly: | 47,5 g |
| Magasság: | 7 mm |
| Szélesség: | 69,8 mm |
| Mélység: | 100,5 mm |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Ütés működés közben: | 1500 gramm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Rezgésállóság: | 20 g |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717070 |
| Figyelmeztetés: | Óvja a nedvességtől., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

