ADATA SSD meghajtó SD620 2TB fekete
Kód: DIAADTSSD0148
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADATA SSD meghajtó SD620 2TB fekete| SSD-kapacitás | 2 TB |
| Olvasási sebesség | 520 MB/s |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| Írási sebesség | 460 MB/s |
| Szín | Fekete |
| Felület | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 15,2 mm |
| Súly | 54,9 g |
| Mélység | 80 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8, Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS 10.6 vagy újabb |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android 8.0 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Linux 2.6 vagy újabb verzió |
| Csomagolás típusa | Függesztett csomagolás |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–50 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.12 kg |
| EAN vonalkód: | 4711085947338 |
| SSD-kapacitás: | 2 TB |
| Olvasási sebesség: | 520 MB/s |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| Írási sebesség: | 460 MB/s |
| Szín: | Fekete |
| Felület: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Szélesség: | 80 mm |
| Magasság: | 15,2 mm |
| Súly: | 54,9 g |
| Mélység: | 80 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8, Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS 10.6 vagy újabb |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android 8.0 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Linux 2.6 vagy újabb verzió |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–50 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

