ADATA SSD lemez SD620 2TB piros
Kód: DIAADTSSD0150
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADATA SSD lemez SD620 2TB piros| Alapanyag | szilikon |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS 10.6 vagy újabb |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android 8.0 |
| Védő funkciók | Ütésálló |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Linux 2.6 vagy újabb verzió |
| Szín | Piros |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 8.1, Windows 11, Windows 8 |
| Üzemi feszültség | 5V |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 54,9 g |
| Mélység | 15,2 mm |
| Gyors útmutató | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB |
| Adatátviteli sebesség | 10 Gbps |
| USB-s verzió | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–50 °C |
| SSD-kapacitás | 2 TB |
| Olvasási sebesség | 520 MB/s |
| Írási sebesség | 460 MB/s |
| Felület | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.12 kg |
| EAN vonalkód: | 4711085947352 |
| Alapanyag: | szilikon |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS 10.6 vagy újabb |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android 8.0 |
| Védő funkciók: | Ütésálló |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Linux 2.6 vagy újabb verzió |
| Szín: | Piros |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 8.1, Windows 11, Windows 8 |
| Üzemi feszültség: | 5V |
| Szélesség: | 80 mm |
| Magasság: | 80 mm |
| Súly: | 54,9 g |
| Mélység: | 15,2 mm |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| Adatátviteli sebesség: | 10 Gbps |
| USB-s verzió: | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–50 °C |
| SSD-kapacitás: | 2 TB |
| Olvasási sebesség: | 520 MB/s |
| Írási sebesség: | 460 MB/s |
| Felület: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

