ADATA SD810 500 GB Černá
Kód: DIAADTSSD0153
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADATA SD810 500 GB Černá| Vestavěný displej | Ne |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě, Prachuodolný |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Barva | Černá |
| Podporované mobilní operační systémy | Android |
| Základní materiál | Hliník |
| Spotřeba energie | 900 mA |
| Provozní napětí | 5 V |
| Výška | 12,2 mm |
| Hmotnost | 41,7 g |
| Hloubka | 72,7 mm |
| Šířka | 44 mm |
| Dodávané kabely | USB typ C na USB typ C |
| Typ balení | Krabice |
| Stručný návod | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | UKCA, CE, EAC |
| Záruční doba | 5 rok/roky |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| USB verze | USB 3.2 Gen 2x2 |
| USB konektor | USB typu C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 50 °C |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Rychlost zápisu | 2000 MB/s |
| Rychlost čtení | 2000 MB/s |
| Kapacita disku SSD | 500 GB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.11 kg |
| EAN vonalkód: | 4711085945747 |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Védő funkciók: | Vízálló, Pormentes |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Szín: | Fekete |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Energiafogyasztás: | 900mA |
| Üzemi feszültség: | 5V |
| Magasság: | 12,2 mm |
| Súly: | 41,7 g |
| Mélység: | 72,7 mm |
| Szélesség: | 44 mm |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB C típusú |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | UKCA, CE, EAC |
| Jótállási időszak: | 5 év(ek) |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| USB-s verzió: | USB 3.2 Gen 2x2 |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–50 °C |
| Felület: | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Írási sebesség: | 2000 MB/s |
| Olvasási sebesség: | 2000 MB/s |
| SSD-kapacitás: | 500 GB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

