ADATA SC610 500GB fekete
Kód: DIAADTSSD0151
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADATA SC610 500GB fekete| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 7, Windows Vista, Windows 11, Windows 8, Windows 8.1 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Szín | Fekete |
| Üzemi feszültség | 5V |
| Szélesség | 23,5 mm |
| Magasság | 10,2 mm |
| Súly | 13 gramm |
| Mélység | 67,3 mm |
| Adatátviteli sebesség | 10 Gbps |
| USB-s verzió | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| Wi-Fi | Nem |
| USB-csatlakozó | USB A-típusú |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–60 °C |
| SSD-kapacitás | 500 GB |
| Olvasási sebesség | 550 MB/s |
| Írási sebesség | 500 MB/s |
| Felület | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.025 kg |
| EAN vonalkód: | 4711085945044 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 7, Windows Vista, Windows 11, Windows 8, Windows 8.1 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Üzemi feszültség: | 5V |
| Szélesség: | 23,5 mm |
| Magasság: | 10,2 mm |
| Súly: | 13 gramm |
| Mélység: | 67,3 mm |
| Adatátviteli sebesség: | 10 Gbps |
| USB-s verzió: | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| Wi-Fi: | Nem |
| USB-csatlakozó: | USB A-típusú |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–60 °C |
| SSD-kapacitás: | 500 GB |
| Olvasási sebesség: | 550 MB/s |
| Írási sebesség: | 500 MB/s |
| Felület: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

