Activejet ATH-313AN (Canon, HP 126A CRG-729M, CE313A utángyártott; Prémium; 1000 oldal; Piros)
Kód: EXPACJTHP0179
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATH-313AN (Canon, HP 126A CRG-729M, CE313A utángyártott; Prémium; 1000 oldal; Piros)| Színes patronok száma | 1 |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csere erre: | HP, Canon |
| Hengert is beleértve | Nem |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Színes tonerkapacitás | 1000 oldal |
| Nyomdafestékek | Lila |
| OEM-kód | HP 126A CE313A, Canon CRG-729M tintapatron |
| Termékleírás | ActiveJet toner |
| Kompatibilitás | HP Color LaserJet Pro: CP1025, CP1025nw, 100 M175a, 100 M175nw, M275. Canon i-SENSYS: LBP7010C, LBP7018C. |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a háztartási hulladékkal együtt. A helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.51 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443019923 |
| Színes patronok száma: | 1 |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csere erre:: | HP, Canon |
| Hengert is beleértve: | Nem |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Színes tonerkapacitás: | 1000 oldal |
| Nyomdafestékek: | Lila |
| OEM-kód: | HP 126A CE313A, Canon CRG-729M tintapatron |
| Termékleírás: | ActiveJet toner |
| Kompatibilitás: | HP Color LaserJet Pro: CP1025, CP1025nw, 100 M175a, 100 M175nw, M275. Canon i-SENSYS: LBP7010C, LBP7018C. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a háztartási hulladékkal együtt. A helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

