Activejet ATH-24N (HP 24A Q2624A; Supreme; 3000 oldal; fekete-fehér tintapatron cseréje)
Kód: EXPACJTHP0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATH-24N (HP 24A Q2624A; Supreme; 3000 oldal; fekete-fehér tintapatron cseréje)| Csere erre: | HP |
| Hengert is beleértve | Igen |
| Fekete patronok száma | 1 |
| Termékleírás | ActiveJet toner |
| Fekete tonerkapacitás | 3000 oldal |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| OEM-kód | HP Q2624A |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, TÜV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE minősítés |
| Kompatibilitás | HP LaserJet: 1150. |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a tonert a háztartási hulladékba. Vigye el veszélyes hulladék gyűjtőhelyre. Ne lélegezze be a tonerport. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.964 kg |
| EAN vonalkód: | 5904356285072 |
| Csere erre:: | HP |
| Hengert is beleértve: | Igen |
| Fekete patronok száma: | 1 |
| Termékleírás: | ActiveJet toner |
| Fekete tonerkapacitás: | 3000 oldal |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| OEM-kód: | HP Q2624A |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, TÜV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE minősítés |
| Kompatibilitás: | HP LaserJet: 1150. |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a tonert a háztartási hulladékba. Vigye el veszélyes hulladék gyűjtőhelyre., Ne lélegezze be a tonerport. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

