Activejet ATH-212N (HP 131A CF212A, Canon CRG-731Y tintapatronok cseréje; Supreme; 1800 oldal; sárga)
Kód: EXPACJTHP0163
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATH-212N (HP 131A CF212A, Canon CRG-731Y tintapatronok cseréje; Supreme; 1800 oldal; sárga)| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Nyomdafestékek | Borostyán |
| Színes patronok száma | 1 |
| OEM-kód | HP 131A CF212A, Canon CRG-731Y |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Csere erre: | HP 131A / Canon |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Színes tonerkapacitás | 1800 oldal. |
| Termékleírás | ActiveJet toner |
| Kompatibilitás | HP Color LaserJet Pro: 200 M251, 200 M251n, 200 M251nw, 200 M276, 200 M276n, 200 M276nw. Canon i-SENSYS: LBP7100, LBP7100Cn, LBP7110, LBP7110Cw, MF620C, MF623Cn, MF628Cw, MF8200, MF8230Cn, MF8280Cw. |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Változat | Legfőbb |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Technológia | Új |
| Főbb előnyök | A+ osztály |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a tonerport. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.831 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443016397 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Nyomdafestékek: | Borostyán |
| Színes patronok száma: | 1 |
| OEM-kód: | HP 131A CF212A, Canon CRG-731Y |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Csere erre:: | HP 131A / Canon |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Színes tonerkapacitás: | 1800 oldal. |
| Termékleírás: | ActiveJet toner |
| Kompatibilitás: | HP Color LaserJet Pro: 200 M251, 200 M251n, 200 M251nw, 200 M276, 200 M276n, 200 M276nw. Canon i-SENSYS: LBP7100, LBP7100Cn, LBP7110, LBP7110Cw, MF620C, MF623Cn, MF628Cw, MF8200, MF8230Cn, MF8280Cw. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Változat: | Legfőbb |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Technológia: | Új |
| Főbb előnyök: | A+ osztály |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a tonerport. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

