Activejet ATH-2123MN toner HP nyomtatókhoz; Csere toner HP 212A W2123A; Supreme; 4500 oldal; lila
Kód: EXPACJTHP0496
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATH-2123MN toner HP nyomtatókhoz; Csere toner HP 212A W2123A; Supreme; 4500 oldal; lila| Modell | Összeegyeztethető |
| Nyomdafestékek | Lila |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Csere erre: | HP 212A W2123A |
| Színes tonerkapacitás | 4500 oldal |
| OEM-kód | HP 212A W2123A |
| Kompatibilitás | HP Color LaserJet Enterprise: M554dn, M555dn, M555x. HP Color LaserJet Enterprise Flow többfunkciós nyomtató: M578dn, M578f, M578z, M578c. |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Változat | Legfőbb |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Termékleírás | ActiveJet toner |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a tonerport. Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést. Ne dobja a tonert a háztartási hulladékba. Vigye el veszélyes hulladék gyűjtőhelyre. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 1.03 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443123446 |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Nyomdafestékek: | Lila |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Csere erre:: | HP 212A W2123A |
| Színes tonerkapacitás: | 4500 oldal |
| OEM-kód: | HP 212A W2123A |
| Kompatibilitás: | HP Color LaserJet Enterprise: M554dn, M555dn, M555x. HP Color LaserJet Enterprise Flow többfunkciós nyomtató: M578dn, M578f, M578z, M578c. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Változat: | Legfőbb |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Termékleírás: | ActiveJet toner |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a tonerport., Kerülje a toner bőrrel és szemmel való érintkezését., Ne dobja a tonert a háztartási hulladékba. Vigye el veszélyes hulladék gyűjtőhelyre. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

