Activejet ATH-2070N (HP 117A 2070A; Supreme; 1000 oldal; fekete-fehér utántöltő)
Kód: EXPACJTHP0401
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATH-2070N (HP 117A 2070A; Supreme; 1000 oldal; fekete-fehér utántöltő)| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Változat | Legfőbb |
| OEM-kód | HP 117A 2070A |
| Hengert is beleértve | Nem |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Fekete patronok száma | 1 |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Fekete tonerkapacitás | 1000 oldal |
| Termékleírás | ActiveJet toner |
| Kompatibilitás | HP színes lézer: 150a, 150nw, MFP 178nw, MFP 179fnw, MFP 179fwg. |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| További információk | Toner chippel |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Technológia | Új |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Műszaki jellemzők | Toner chippel |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a háztartási hulladékba. A helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.76 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443113539 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Változat: | Legfőbb |
| OEM-kód: | HP 117A 2070A |
| Hengert is beleértve: | Nem |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Fekete patronok száma: | 1 |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Fekete tonerkapacitás: | 1000 oldal |
| Termékleírás: | ActiveJet toner |
| Kompatibilitás: | HP színes lézer: 150a, 150nw, MFP 178nw, MFP 179fnw, MFP 179fwg. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| További információk: | Toner chippel |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Technológia: | Új |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Műszaki jellemzők: | Toner chippel |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a háztartási hulladékkal együtt. A helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

