Activejet ATH-201MNX tonerkazetta HP nyomtatókhoz; HP 201 CF403X csere; Supreme; 2300 oldal; bíbor
Kód: EXPACJTHP0414
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATH-201MNX tonerkazetta HP nyomtatókhoz; HP 201 CF403X csere; Supreme; 2300 oldal; bíbor| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Csere erre: | HP 201 |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Színes patronok száma | 1 |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Fekete tonerkapacitás | 0 oldal |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Színes tonerkapacitás | 2300 oldal. |
| Nyomdafestékek | Lila |
| OEM-kód | HP 201 CF403X, Canon CRG 045H M CRG045H |
| Kompatibilitás | HP Color Laserjet Pro: M252dw, M252n, MFP M277dw, MFP M277n, M274n, M277C6. Canon I-Sensys: LBP611Cn, LBP612Cdw, LBP613Cdw, MF631Cn, MF632Cdw, MF633Cdw, MF634Cdw, MF635Cx, MF636Cdwt. |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Termékleírás | ActiveJet toner |
| Technológia | Új |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE |
| Változat | Legfőbb |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a tonerport. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.74 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443117018 |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Csere erre:: | HP 201 |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Színes patronok száma: | 1 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Fekete tonerkapacitás: | 0 oldal |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Színes tonerkapacitás: | 2300 oldal. |
| Nyomdafestékek: | Lila |
| OEM-kód: | HP 201 CF403X, Canon CRG 045H M CRG045H |
| Kompatibilitás: | HP Color Laserjet Pro: M252dw, M252n, MFP M277dw, MFP M277n, M274n, M277C6. Canon I-Sensys: LBP611Cn, LBP612Cdw, LBP613Cdw, MF631Cn, MF632Cdw, MF633Cdw, MF634Cdw, MF635Cx, MF636Cdwt. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Termékleírás: | ActiveJet toner |
| Technológia: | Új |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE |
| Változat: | Legfőbb |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a tonerport. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

