Activejet ATH-15N (HP 15A C7115A, Canon EP-25 utántöltő; Supreme; 3000 oldal; Fekete)
Kód: EXPACJTHP0025
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATH-15N (HP 15A C7115A, Canon EP-25 utántöltő; Supreme; 3000 oldal; Fekete)| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Fekete patronok száma | 1 |
| Termékleírás | ActiveJet toner |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| OEM-kód | HP 15A C7115A, Canon EP-25 |
| Fekete tonerkapacitás | 3000 oldal |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Csere erre: | HP 15A / Canon |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Kompatibilitás | HP LaserJet: 1000W, 1005W, 1200, 1200N, 1220, 3300, 3310, 3320, 3320n, 3330, 3380. Canon LaserShot: LBP1210. |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Változat | Legfőbb |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Technológia | Új |
| Főbb előnyök | A+ osztály |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a tonerport. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.963 kg |
| EAN vonalkód: | 5904356281845 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Fekete patronok száma: | 1 |
| Termékleírás: | ActiveJet toner |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| OEM-kód: | HP 15A C7115A, Canon EP-25 |
| Fekete tonerkapacitás: | 3000 oldal |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Csere erre:: | HP 15A / Canon |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Kompatibilitás: | HP LaserJet: 1000W, 1005W, 1200, 1200N, 1220, 3300, 3310, 3320, 3320n, 3330, 3380. Canon LaserShot: LBP1210. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Változat: | Legfőbb |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Technológia: | Új |
| Főbb előnyök: | A+ osztály |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a tonerport. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

