Activejet ATH-151NX toner HP nyomtatóhoz, csere kazetta HP 151X W1501X; Supreme; 9700 oldal; fekete)
Kód: EXPACJTHP0513
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATH-151NX toner HP nyomtatóhoz, csere kazetta HP 151X W1501X; Supreme; 9700 oldal; fekete)| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Csere erre: | HP 151X W1501X |
| Fekete tonerkapacitás | 9700 oldal |
| Fekete patronok száma | 1 |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Márkakompatibilitás | HP |
| OEM-kód | HP 151X W1501X |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Kompatibilitás | HP LaserJet Pro: 4003dw, 4003dn. HP LaserJet MFP: 4103fdw, 4103fdn. |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Változat | Legfőbb |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Technológia | Új |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 1.18 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443391395 |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Csere erre:: | HP 151X W1501X |
| Fekete tonerkapacitás: | 9700 oldal |
| Fekete patronok száma: | 1 |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| OEM-kód: | HP 151X W1501X |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Kompatibilitás: | HP LaserJet Pro: 4003dw, 4003dn. HP LaserJet MFP: 4103fdw, 4103fdn. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Változat: | Legfőbb |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Technológia: | Új |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

