ActiveJet ATH-136NX toner HP nyomtatóhoz, csere kazetta HP 136X W1360X; Supreme; 2600 oldal; fekete)
Kód: EXPACJTHP0508
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ActiveJet ATH-136NX toner HP nyomtatóhoz, csere kazetta HP 136X W1360X; Supreme; 2600 oldal; fekete)| Modell | Összeegyeztethető |
| Fekete tonerkapacitás | 2600 oldal. |
| OEM-kód | HP 136X W1360X |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Csere erre: | HP 136X |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Fekete patronok száma | 1 |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Kompatibilitás | HP LaserJet: M211d, M211dw. HP LaserJet MFP-k: M236d, M236dw, M236sdn, M236sdw. |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Változat | Legfőbb |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Technológia | Új |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.75 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443391340 |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Fekete tonerkapacitás: | 2600 oldal. |
| OEM-kód: | HP 136X W1360X |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Csere erre:: | HP 136X |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Fekete patronok száma: | 1 |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Kompatibilitás: | HP LaserJet: M211d, M211dw. HP LaserJet MFP-k: M236d, M236dw, M236sdn, M236sdw. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Változat: | Legfőbb |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Technológia: | Új |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

