Activejet ATH-106N (HP W1106A; Supreme; 1000 oldal; fekete-fehér tintapatron cseréje)
Kód: EXPACJTHP0388
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATH-106N (HP W1106A; Supreme; 1000 oldal; fekete-fehér tintapatron cseréje)| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Fekete tonerkapacitás | 1000 oldal |
| OEM-kód | HP 106A W1106A |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Csere erre: | HP 106A |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Fekete patronok száma | 1 |
| Termékleírás | ActiveJet toner |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilitás | HP lézer MFP: 135a, 135r, 135w, 137fnw. HP lézer: 107a, 107r, 107w. |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Változat | Legfőbb |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Technológia | Új |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a tonerport. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.835 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443113515 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Fekete tonerkapacitás: | 1000 oldal |
| OEM-kód: | HP 106A W1106A |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Csere erre:: | HP 106A |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Fekete patronok száma: | 1 |
| Termékleírás: | ActiveJet toner |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilitás: | HP lézer MFP: 135a, 135r, 135w, 137fnw. HP lézer: 107a, 107r, 107w. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Változat: | Legfőbb |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Technológia: | Új |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a tonerport. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

