Activejet ATC-T13N toner Canon nyomtatókhoz; csere Canon T13 5640C006; Supreme; 10600 oldal; fekete) chippel
Kód: EXPACJTCA0063
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATC-T13N toner Canon nyomtatókhoz; csere Canon T13 5640C006; Supreme; 10600 oldal; fekete) chippel| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Toner chippel | Igen |
| OEM-kód | Canon T13 5640C006 |
| Márkakompatibilitás | Kánon |
| Fekete tonerkapacitás | 10600 oldal |
| Csere erre: | Canon T13 5640C006 |
| Tintapatron típusa | Standard hozam |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Fekete patronok száma | 1 |
| Kompatibilitás | Canon i-SENSYS X: 1440i, 1440iF, 1440P, 1440Pr. |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
| Biztonsági figyelmeztetés | Kerülje a toner bőrrel és szemmel való érintkezését. Ne lélegezze be a tonerport. Ne dobja a tonerkazettát a háztartási hulladékba. Vigye el veszélyes hulladékgyűjtő helyre. |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Változat | Legfőbb |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Műszaki jellemzők | Toner chippel |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Canon printers |
|---|---|
| Súly: | 0.72 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443391531 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Toner chippel: | Igen |
| OEM-kód: | Canon T13 5640C006 |
| Márkakompatibilitás: | Kánon |
| Fekete tonerkapacitás: | 10600 oldal |
| Csere erre:: | Canon T13 5640C006 |
| Tintapatron típusa: | Standard hozam |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Fekete patronok száma: | 1 |
| Kompatibilitás: | Canon i-SENSYS X: 1440i, 1440iF, 1440P, 1440Pr. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
| Biztonsági figyelmeztetés: | Kerülje a toner bőrrel és szemmel való érintkezését. Ne lélegezze be a tonerport. Ne dobja a tonerkazettát a háztartási hulladékba. Vigye el veszélyes hulladékgyűjtő helyre. |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Változat: | Legfőbb |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Műszaki jellemzők: | Toner chippel |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

