Activejet ATC-057BNX toner Canon nyomtatókhoz; Canon CRG-057HBK csere; Supreme; 10 000 oldal; fekete, CHIP-pel
Kód: EXPACJTCA0037
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATC-057BNX toner Canon nyomtatókhoz; Canon CRG-057HBK csere; Supreme; 10 000 oldal; fekete, CHIP-pel| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| OEM-kód | Canon CRG-057HBK; CRG057H |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Márkakompatibilitás | Kánon |
| Csere erre: | Canon CRG-057HBK; CRG057H |
| Fekete tonerkapacitás | 10000 oldal |
| Fekete patronok száma | 1 |
| Kompatibilitás | Canon i-SENSYS: MF441dw, MF443dw, MF445dw, MF446x, MF449x, LBP223dw, LBP226dw, LBP228x, LBP233dw, LBP236dw, MF453dw, MF455dw. Canon imageCLASS: MF449DW. |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Változat | Legfőbb |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Technológia | Új |
| Műszaki jellemzők | Toner chippel |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a tonerport., Kerülje a szembe, bőrre és ruhára kerülést., Ne dobja a háztartási hulladékba; a helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | CE |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Canon printers |
|---|---|
| Súly: | 1.235 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443116967 |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| OEM-kód: | Canon CRG-057HBK; CRG057H |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Márkakompatibilitás: | Kánon |
| Csere erre:: | Canon CRG-057HBK; CRG057H |
| Fekete tonerkapacitás: | 10000 oldal |
| Fekete patronok száma: | 1 |
| Kompatibilitás: | Canon i-SENSYS: MF441dw, MF443dw, MF445dw, MF446x, MF449x, LBP223dw, LBP226dw, LBP228x, LBP233dw, LBP236dw, MF453dw, MF455dw. Canon imageCLASS: MF449DW. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Változat: | Legfőbb |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Technológia: | Új |
| Műszaki jellemzők: | Toner chippel |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a tonerport., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést., Ne dobja a háztartási hulladékkal együtt; a helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | CE |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

