Activejet ATB-3600NX toner Brother nyomtatókhoz; Brother TN3600XL csere; Supreme; 6000 oldal; fekete)
Kód: EXPACJTBR0137
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATB-3600NX toner Brother nyomtatókhoz; Brother TN3600XL csere; Supreme; 6000 oldal; fekete)| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Fekete tonerkapacitás | 6000 oldal |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Csere erre: | Testvér |
| Márkakompatibilitás | Testvér |
| OEM-kód | Brother TN3600XL |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Fekete patronok száma | 1 |
| Kompatibilitás | Brother DCP: L5510DW. Brother HL: L6210DW, L5210DN, L6410DN, L5210DW. Brother MFC: L5710DW, L6710DW, L5710DN, L6910DN. |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Változat | Legfőbb |
| Termékleírás | ActiveJet toner |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A használt tonert és csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| Súly: | 0.97 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443123996 |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Fekete tonerkapacitás: | 6000 oldal |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Csere erre:: | Testvér |
| Márkakompatibilitás: | Testvér |
| OEM-kód: | Brother TN3600XL |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Fekete patronok száma: | 1 |
| Kompatibilitás: | Brother DCP: L5510DW. Brother HL: L6210DW, L5210DN, L6410DN, L5210DW. Brother MFC: L5710DW, L6710DW, L5710DN, L6910DN. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Változat: | Legfőbb |
| Termékleírás: | ActiveJet toner |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A használt tonert és a csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

