Activejet AJE-STELLA fekete mennyezeti LED lámpa 28 W
Kód: OSWACJLSU0044
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AJE-STELLA fekete mennyezeti LED lámpa 28 W| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Világítási stílus | Jelenlegi |
| Szoba | Univerzális, Előszoba, Nappali, Hálószoba |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP20 |
| Rögzítési módszer | Igazítva |
| Beltéri használatra alkalmas | Igen |
| Szín | Fekete |
| Kültéri használatra alkalmas | Nem |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Lámpacsalád kódja | STELLA |
| Izzóval/izzókkal együtt | Igen |
| Világos szín | Semleges fehér |
| Teljes energiafogyasztás | 28W |
| Színhőmérséklet | 4000K |
| Izzó típusa | JÉG |
| Fényesség | 2700 lumen |
| Figyelmeztetés | A telepítést csak szakképzett villanyszerelő végezheti., Telepítés előtt válassza le a terméket az áramforrásról., Karbantartás előtt győződjön meg arról, hogy a termék teljesen lehűlt. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ceiling lights |
|---|---|
| Súly: | 1.3 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443390909 |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Világítási stílus: | Jelenlegi |
| Szoba: | Egyetemes, Folyosó, Nappali, Hálószoba |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Rögzítési módszer: | Igazítva |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Kültéri használatra alkalmas: | Nem |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Lámpacsalád kódja: | STELLA |
| Izzóval/izzókkal együtt: | Igen |
| Világos szín: | Semleges fehér |
| Teljes energiafogyasztás: | 28W |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Izzó típusa: | JÉG |
| Fényesség: | 2700 lumen |
| Figyelmeztetés: | A telepítést csak szakképzett villanyszerelő végezheti., Telepítés előtt válassza le a terméket az áramforrásról., Karbantartás előtt győződjön meg róla, hogy a termék teljesen lehűlt. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

