Activejet AJE-NEON PLANET LED neon
Kód: OSWACJTAL0103
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AJE-NEON PLANET LED neon| Biztonságos használat | Igen |
| Egyszerű alkalmazás | Igen |
| Gyártó | Activejet |
| Forrás típusa | USB |
| Üzemi feszültség | 5V |
| Rögzítési módszer | Igazítva |
| Szín | Sokszínű |
| Kültéri használatra alkalmas | Nem |
| Arc | Más |
| Alapanyag | Kabát |
| Beltéri használatra alkalmas | Igen |
| Szoba | Nappali, Gyerekszoba, Hálószoba, Étkező |
| Tanúsítvány | RoHS, ISO14001, ISO9001 szabványok. |
| Magasság | 20 mm |
| Hossz | 320 mm |
| Szélesség | 195 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Felhasználói útmutató | Igen |
| Figyelmeztetés | Kizárólag beltéri használatra: A termékeket száraz helyen tárolja és használja., Hosszú távú expozícióra nem tesztelték: Kerülje a bőrrel való hosszan tartó közvetlen érintkezést., A termék elektromos alkatrészeket tartalmazhat: Gyermekektől elzárva tartandó és kerülje a vízzel való közvetlen érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Decorative lamps |
|---|---|
| Súly: | 0.44 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443123538 |
| Biztonságos használat: | Igen |
| Egyszerű alkalmazás: | Igen |
| Gyártó: | Activejet |
| Forrás típusa: | USB |
| Üzemi feszültség: | 5V |
| Rögzítési módszer: | Igazítva |
| Szín: | Sokszínű |
| Kültéri használatra alkalmas: | Nem |
| Arc: | Más |
| Alapanyag: | Kabát |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| Szoba: | Nappali, Gyerekszoba, Hálószoba, Ebédlő |
| Tanúsítvány: | RoHS, ISO14001, ISO9001 szabványok. |
| Magasság: | 20 mm |
| Hossz: | 320 mm |
| Szélesség: | 195 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Kizárólag beltéri használatra: A termékeket száraz helyen tárolja és használja., Nem tesztelték hosszú távú expozícióra: Kerülje a bőrrel való hosszan tartó közvetlen érintkezést., A termék elektromos alkatrészeket tartalmazhat: Tartsa távol a gyermekeket, és kerülje a vízzel való közvetlen érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

