Activejet AJE-EMILY 1P GD fali lámpa E27
Kód: OSWACJKIN0117
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AJE-EMILY 1P GD fali lámpa E27| Bemeneti feszültség | 230V |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Rögzítési módszer | Igazítva |
| Alapanyag | Fém |
| Világítási stílus | Klasszikus |
| Beltéri használatra alkalmas | Igen |
| Szoba | Előszoba, Nappali, Univerzális, Hálószoba |
| Arc | Kúpos |
| Szín | Arany |
| Kültéri használatra alkalmas | Nem |
| Üveg színe | Fehér |
| Üveg típusa | Homályos |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP20 |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
| Szélesség | 180 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Lámpacsalád kódja | EMILY |
| Szabályozható fényerő | Nem |
| Fűtőelem teljesítménye | 40 W |
| Lámpabúra típusa | E27 |
| Kompatibilis energiaosztályú izzók | A, B, C, D, E, F, G |
| Izzók száma | 1 villanykörte |
| Izzóval/izzókkal együtt | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sconces |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443391166 |
| Bemeneti feszültség: | 230V |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Rögzítési módszer: | Igazítva |
| Alapanyag: | Fém |
| Világítási stílus: | Klasszikus |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| Szoba: | Folyosó, Nappali, Egyetemes, Hálószoba |
| Arc: | Kúpos |
| Szín: | Arany |
| Kültéri használatra alkalmas: | Nem |
| Üveg színe: | Fehér |
| Üveg típusa: | Homályos |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
| Szélesség: | 180 mm |
| Magasság: | 280 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Lámpacsalád kódja: | EMILY |
| Szabályozható fényerő: | Nem |
| Fűtőelem teljesítménye: | 40 W |
| Lámpabúra típusa: | E27 |
| Kompatibilis energiaosztályú izzók: | A, B, C, D, E, F, G |
| Izzók száma: | 1 villanykörte |
| Izzóval/izzókkal együtt: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

