Zyxel XGS1210-12-ZZ0102F hálózati switch menedzselt gigabites Ethernet (10/100/1000) szürke
Kód: SWTZYXZAR0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zyxel XGS1210-12-ZZ0102F hálózati switch menedzselt Gigabit Ethernet (10/100/1000) szürke| VLAN-támogatás | Igen |
| Sugárzási viharvezérlés | Igen |
| Kapcsolatok összesítése | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.3, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3bz |
| Ethernet átviteli sebesség | 10, 100, 1000, 2500 Mbps |
| Teljes duplex mód | Igen |
| Áramlásszabályozás támogatása | Igen |
| Automatikus MDI/MDI-X | Igen |
| Maximális energiafogyasztás | 15,61 W |
| Tápegység | AC/DC |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti áram | 1,5 A |
| DC bemeneti feszültség | 12 V |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Szín | Szürke |
| LED-jelzők | Igen |
| Súly | 768 g |
| Mélység | 104 mm |
| Magasság | 24 mm |
| Szélesség | 250 mm |
| Csomag magassága | 64 mm |
| Csomag szélessége | 306 mm |
| Csomagolási mélység | 225 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,22 kg |
| Zárt áramkörű védelem | Igen |
| DHCP-tulajdonságok | DHCP kliens |
| IGMP-figyelés | Igen |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| SFP+ modulhelyek száma | 2 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 8 |
| 2,5 G-os Ethernet (réz) portok száma | 2 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 10 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Kapcsoló típusa | Ellenőrzött |
| MAC-cím táblázat | 16000 db. |
| Kapcsolási kapacitás | 66 Gbps |
| Csomagpuffer | 1,5 MB |
| Statikus útválasztás | Igen |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| Visszatekerési sebesség | 49 megapixel/perc |
| Jumbo keretek | 12000 |
| Többcélú címzés támogatása | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Managed |
|---|---|
| Súly: | 1.245 kg |
| EAN vonalkód: | 4718937633715 |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| Sugárzási viharvezérlés: | Igen |
| Kapcsolatok összesítése: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3bz |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100, 1000, 2500 Mbps |
| Teljes duplex mód: | Igen |
| Áramlásszabályozás támogatása: | Igen |
| Automatikus MDI/MDI-X: | Igen |
| Maximális energiafogyasztás: | 15,61 W |
| Tápegység: | AC/DC |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti áram: | 1,5 A |
| DC bemeneti feszültség: | 12 V |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| LED-jelzők: | Igen |
| Súly: | 768 g |
| Mélység: | 104 mm |
| Magasság: | 24 mm |
| Szélesség: | 250 mm |
| Csomag magassága: | 64 mm |
| Csomag szélessége: | 306 mm |
| Csomagolási mélység: | 225 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,22 kg |
| Zárt áramkörű védelem: | Igen |
| DHCP-tulajdonságok: | DHCP kliens |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| SFP+ modulhelyek száma: | 2 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 8 |
| 2,5 G-os Ethernet (réz) portok száma: | 2 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 10 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Kapcsoló típusa: | Ellenőrzött |
| MAC-cím táblázat: | 16000 db. |
| Kapcsolási kapacitás: | 66 Gbps |
| Csomagpuffer: | 1,5 MB |
| Statikus útválasztás: | Igen |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Visszatekerési sebesség: | 49 megapixel/perc |
| Jumbo keretek: | 12000 |
| Többcélú címzés támogatása: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

