ZTE MF986D router
Kód: KILZTER4G0037
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZTE MF986D router| Akkumulátor kapacitása | 3000mAh |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Beépített akkumulátor | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
| Piaci kategória | Utazási |
| Eszköztípus | Router |
| Szín | Fehér |
| Beltéri használatra alkalmas | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| WPS gomb | Igen |
| Kijelző típusa | TFT-LCD |
| LED-jelzők | WLAN |
| Szélesség | 107 mm |
| Súly | 128 g |
| Magasság | 63 mm |
| Mélység | 15,5 mm |
| Antenna típusa | Belső |
| Titkosítás/biztonság | WPA2, WPA2-PSK, WPA, WPA3-PSK, WPA-PSK |
| USB-port típusa | USB Type-C |
| USB-port | Igen |
| MicroSD memóriakártya-olvasó | Nem |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 45°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–35 °C |
| Kivehető akkumulátor | Igen |
| Akkumulátor élettartama | 8 óra |
| Akkumulátor | Igen |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a készüléket, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek. |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Támogatott WLAN sebességek | 866 Mbps, 300 Mbps |
| MU-MIMO | Igen |
| Wi-Fi frekvencia | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Adathálózat | GSM, 4G, UMTS |
| Adatátviteli sebesség (LTE) (feltöltés) | 50 Mbps |
| GSM (2G) szabványok | GSM |
| Adatátviteli sebesség (LTE) (letöltés) | 300 Mbps |
| 4G szabványok | LTE-TDD és LTE-FDD |
| 3G szabványok | UMTS, HSDPA, HSUPA |
| SIM-kártyák száma | 1 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 0.22 kg |
| EAN vonalkód: | 6902176092169 |
| Akkumulátor kapacitása: | 3000mAh |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Beépített akkumulátor: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Piaci kategória: | Utazási |
| Eszköztípus: | Router |
| Szín: | Fehér |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| WPS gomb: | Igen |
| Kijelző típusa: | TFT-LCD |
| LED-jelzők: | WLAN |
| Szélesség: | 107 mm |
| Súly: | 128 g |
| Magasság: | 63 mm |
| Mélység: | 15,5 mm |
| Antenna típusa: | Belső |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2, WPA2-PSK, WPA, WPA3-PSK, WPA-PSK |
| USB-port típusa: | USB Type-C |
| USB-port: | Igen |
| MicroSD memóriakártya-olvasó: | Nem |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 45°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–35 °C |
| Kivehető akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor élettartama: | 8 óra |
| Akkumulátor: | Igen |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket saját kezűleg, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek. |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Támogatott WLAN sebességek: | 866 Mbps, 300 Mbps |
| MU-MIMO: | Igen |
| Wi-Fi frekvencia: | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Adathálózat: | GSM, 4G, UMTS |
| Adatátviteli sebesség (LTE) (feltöltés): | 50 Mbps |
| GSM (2G) szabványok: | GSM |
| Adatátviteli sebesség (LTE) (letöltés): | 300 Mbps |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| 3G szabványok: | UMTS, HSDPA, HSUPA |
| SIM-kártyák száma: | 1 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

