WI-FI Dahua P5D-5F-PV-0280B/600B
Kód: CIPDAUKAM0865
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WI-FI Dahua P5D-5F-PV-0280B/600B| 4G LTE | Ne |
| Typ rozhraní Ethernetu | 100 Megabit Ethernet, 10 Megabit Ethernet |
| Wi-Fi | Ano |
| Síťové standardy | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11n |
| Bluetooth | Ano |
| Typ zdroje | DC |
| Výstup, stejnosměrný proud ve voltech | 12 |
| Způsob uchycení | Zeď/strop |
| Základní materiál | Plast |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP66 |
| Formát | Kupole |
| Barva | Bílá |
| Vestavěný reproduktor | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Audio kodeky | PCM, G.711a G.711Mu, G.726 |
| Obousměrná komunikace | Ano |
| Šířka | 119 mm |
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Výška | 210 mm |
| Podporované mobilní operační systémy | Android, iOS |
| Umístění / poloha | Venkovní |
| Model | Bezpečnostní IP kamera |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 50 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 50 °C |
| Zorný úhel objektivu, vertikální | 49° |
| Zjištění osob | Ano |
| Zorný úhel objektivu, horizontální | 57° |
| Detekce pohybu | Ano |
| Vertikální úhel natočení | 0 - 90° |
| Horizontální úhel natočení | 0 - 350° |
| Počet kamer | 1 |
| Počet čoček | 2 |
| Typ objektivu | Objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností |
| Maximální clona | 1,6 |
| Ohnisková vzdálenost | 2.8 - 6 mm |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ne |
| Internetový prohlížeč | Ne |
| Obnovovací frekvence | 25 / 30 fps |
| Kompresní formáty videa | H.265 |
| Streamování videa | Ano |
| Maximální rozlišení | 2880 x 1620 px |
| Celkový počet megapixelů | 5 MP |
| Typ snímače | CMOS |
| Velikost optického senzoru | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Počet senzorů | 1 |
| Progresivní skenování | Ano |
| Vzdálenost nočního vidění | 30 m |
| Noční vidění | Ano |
| Počet osvětlovacích LED | 1 / 1 |
| Typ LED | IR / Bílé světlo LED |
| Varování | Výrobek obsahuje elektronické součástky, nevhazujte je do běžného odpadu., Vyhněte se přímému kontaktu s vodou, aby nedošlo k elektrickému poškození., Ujistěte se, že je výrobek řádně nainstalován a zajištěn, aby nedošlo k mechanickému poškození. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Video cameras |
|---|---|
| Súly: | 0.977 kg |
| EAN vonalkód: | 6939554935695 |
| 4G LTE: | Nem |
| Ethernet interfész típusa: | 100 megabites Ethernet, 10 megabites Ethernet |
| Wi-Fi: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11n |
| Bluetooth: | Igen |
| Forrás típusa: | DC |
| Kimenet, DC voltban: | 12 |
| Rögzítési módszer: | Fal/mennyezet |
| Alapanyag: | Kabát |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP66 |
| Formátum: | Kupola |
| Szín: | Fehér |
| Beépített hangszóró: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Hangkodekek: | PCM, G.711a, G.711Mu, G.726 |
| Kétirányú kommunikáció: | Igen |
| Szélesség: | 119 mm |
| Súly: | 0,5 kg |
| Magasság: | 210 mm |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android, iOS |
| Helyszín / pozíció: | Szabadtéri |
| Modell: | Biztonsági IP kamera |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 0 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 50 °C |
| Lencse látószöge, függőleges: | |
| Személyek azonosítása: | Igen |
| Lencse látószöge, vízszintes: | 57° |
| Mozgásérzékelés: | Igen |
| Függőleges forgási szög: | 0 - 90° |
| Vízszintes elforgatási szög: | 0 - 350° |
| Kamerák száma: | 1 |
| Lencsék száma: | 2 |
| Lencse típusa: | Fix fókusztávolságú objektív |
| Maximális rekesznyílás: | 1.6 |
| Gyújtótávolság: | |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Nem |
| Internetböngésző: | Nem |
| Frissítési gyakoriság: | 25/30 képkocka/másodperc |
| Videótömörítési formátumok: | H.265 |
| Videó streaming: | Igen |
| Maximális felbontás: | 2880 x 1620 képpont |
| Összes megapixel: | 5MP |
| Érzékelő típusa: | CMOS |
| Optikai érzékelő mérete: | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Szenzorok száma: | 1 |
| Progresszív pásztázás: | Igen |
| Éjjellátó távolság: | 30 méter |
| Éjjellátó: | Igen |
| Világító LED-ek száma: | 1 / 1 |
| LED típus: | IR/fehér fényű LED |
| Figyelmeztetés: | A termék elektronikus alkatrészeket tartalmaz, ne dobja őket a háztartási hulladékba., Kerülje a vízzel való közvetlen érintkezést az elektromos károsodás elkerülése érdekében., Győződjön meg arról, hogy a termék megfelelően van felszerelve és rögzítve, hogy elkerülje a mechanikai sérüléseket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

