Ubiquiti UACC-CM-RJ45-MG hálózati adó-vevő modul Réz 10000 Mbit/s SFP+
Kód: SWTUBQAKC0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-MG hálózati adó-vevő modul Réz 10000 Mbit/s SFP+| Könnyű telepítés | Igen |
| Szín | Rozsdamentes acél, Réz |
| Áramfogyasztás | 1,9 W |
| Ethernet kábelezési technológia - Réz | 10 GB BASE |
| Ethernet interfész típusa | 10 gigabites Ethernet |
| Felület | SFP+ |
| SFP adó-vevő típusa | Réz |
| Maximális átviteli távolság | 100 méter |
| Maximális átviteli sebesség | 10000 Mbps |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Accessories |
|---|---|
| Súly: | 0.03 kg |
| EAN vonalkód: | 810084690154 |
| Könnyű telepítés: | Igen |
| Szín: | Rozsdamentes acél, Réz |
| Áramfogyasztás: | 1,9 W |
| Ethernet kábelezési technológia - Réz: | 10 GB BASE |
| Ethernet interfész típusa: | 10 gigabites Ethernet |
| Felület: | SFP+ |
| SFP adó-vevő típusa: | Réz |
| Maximális átviteli távolság: | 100 méter |
| Maximális átviteli sebesség: | 10000 Mbps |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

