Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-10M InfiniBand a optický kabel Barva Aqua
Kód: SWTUBQAKC0019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-10M InfiniBand a optický kabel Barva Aqua| Délka kabelu | 10 m |
| Barva | Akvamarín |
| Materiál izolační vrstvy | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Rychlost přenosu dat | 25 Gbit/s |
| Podporované vlnové délky | 850 nm |
| Konektor 2 | SFP28 |
| Typ rozhraní Ethernetu | 25 Gigabit Ethernet |
| Konektor 1 | SFP28 |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Průměr kabelu | 3 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Accessories |
|---|---|
| Súly: | 0.14 kg |
| EAN vonalkód: | 810010077196 |
| Délka kabelu: | 10 m |
| Barva: | Akvamarín |
| Materiál izolační vrstvy: | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Rychlost přenosu dat: | 25 Gbit/s |
| Podporované vlnové délky: | 850 nm |
| Konektor 2: | SFP28 |
| Typ rozhraní Ethernetu: | 25 Gigabit Ethernet |
| Konektor 1: | SFP28 |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| Pohlaví konektoru 2: | Samec |
| Průměr kabelu: | 3 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 70 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

