Ubiquiti Panel Antenna Ultra hálózati antenna Panel antenna 15 dBi
Kód: ANTUBQANW0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti Panel Antenna Ultra síťová anténa Panelová anténa 15 dBi| Typ antény | Panelová anténa |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP6X |
| Barva | Bílá |
| Účel | Vnitřní a venkovní |
| Odolný proti UV | Ano |
| Maximální možná rychlost větru | 200 km/h |
| Základní materiál | Polykarbonát (PC), Hliník |
| Voděodolný | Ano |
| Výška | 207 mm |
| Hmotnost | 450 g |
| Hloubka | 43 mm |
| Šířka | 138 mm |
| Frekvenční pásmo | 5 GHz |
| Úroveň zisku antény (max) | 15 dBi |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wi-Fi antennas |
|---|---|
| Súly: | 0.702 kg |
| EAN vonalkód: | 810084694107 |
| Antenna típusa: | Panelantenna |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP6X |
| Szín: | Fehér |
| Cél: | Beltéri és kültéri |
| UV-álló: | Igen |
| Maximális lehetséges szélsebesség: | 200 km/h |
| Alapanyag: | Polikarbonát (PC), Alumínium |
| Vízálló: | Igen |
| Magasság: | 207 mm |
| Súly: | 450 g |
| Mélység: | 43 mm |
| Szélesség: | 138 mm |
| Frekvenciasáv: | 5 GHz |
| Antennaerősítési szint (maximum): | 15 dBi |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

