TP-LINK TL-WN822N WLAN 300 Mbit/s
Kód: SIETPLBKU0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-LINK TL-WN822N WLAN 300 Mbit/s| Támogatott WLAN sebességek | 300 Mbps, 54, 11 |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Wi-Fi | Igen |
| Frekvenciatartomány | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Wi-Fi sáv | Egysávos (2,4 GHz) |
| Maximális átviteli sebesség | 300 Mbps |
| Antenna típusa | 2x Omni |
| Szín | Fehér |
| Belső | Nem |
| Magasság | 16,8 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Mélység | 68 mm |
| Méretek (sz x mé x ma) | 88,9 × 68,6 × 17,8 mm (3,5 × 2,7 × 0,7 hüvelyk) |
| Kábelhossz | 1,5 méter |
| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 90 × 68 × 16,8 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40°C, 32–104°F |
| Nyereség | 3 dBi |
| Felület | Mini USB, WLAN |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Mellékelt kábelek | USB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| Súly: | 0.23 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364050542 |
| Támogatott WLAN sebességek: | 300 Mbps, 54, 11 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Wi-Fi: | Igen |
| Frekvenciatartomány: | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Wi-Fi sáv: | Egysávos (2,4 GHz) |
| Maximális átviteli sebesség: | 300 Mbps |
| Antenna típusa: | 2x Omni |
| Szín: | Fehér |
| Belső: | Nem |
| Magasság: | 16,8 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Mélység: | 68 mm |
| Méretek (sz x mé x ma): | 88,9 × 68,6 × 17,8 mm (3,5 × 2,7 × 0,7 hüvelyk) |
| Kábelhossz: | 1,5 méter |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | 90 × 68 × 16,8 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–30 °C, 0–40 °C |
| Nyereség: | 3 dBi |
| Felület: | Mini USB, WLAN |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Mellékelt kábelek: | USB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

