TP-Link TL-SG3452XP hálózati switch felügyelt L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) támogatással 1U fekete
Kód: KILTPLSWI0114
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link TL-SG3452XP hálózati switch felügyelt L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) támogatással 1U fekete| Hálózati szabványok | IEEE 802.3ae, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1s, IEEE 802.3af, IEEE 802.1w, IEEE 802.3i, IEEE 802.3i, IEEE, 202.3at, IEEE 802.8. 802.1D |
| Áramlásszabályozás támogatása | Igen |
| Spanning Tree Protocol (STP) | Igen |
| Kapcsolatok összesítése | Igen |
| Vonalvezetés előtti blokkolás | Igen |
| Sugárzási viharvezérlés | Igen |
| Határarány | Igen |
| Port tükrözés | Igen |
| VLAN-támogatás | Igen |
| 10G támogatás | Igen |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Szín | Fekete |
| Formátum | 1U |
| Rack telepítés | Igen |
| Ventilátorok száma | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Tanúsítvány | CE, FCC, RoHS |
| Magasság | 44 mm |
| Szélesség | 440 mm |
| Mélység | 330 mm |
| Állványsínek | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL) | Igen |
| DHCP-tulajdonságok | DHCP-relé, DHCP-kliens, DHCP-kiszolgáló |
| IP-MAC-Port kötés | Igen |
| SSH/SSL támogatás | Igen |
| MAC-cím szűrés | Igen |
| BPDU szűrés/védelem | Igen |
| IGMP-figyelés | Igen |
| Hitelesítés | Automatikus VLAN, Vendég VLAN |
| Statikus portvédelem | Igen |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| Konzolport | RJ-45/Micro USB |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 48 |
| SFP+ modulhelyek száma | 4 |
| Belső memória | 512 MB |
| Flash memória | 32 MB |
| Hősugárzás | 2169,2 BTU/óra |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Rétegváltó | L2+ |
| Helybeállítások konfigurálása (CLI) | Igen |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Felhőkezelés | Igen |
| Kapcsoló típusa | Ellenőrzött |
| Rendszeresemények listázása | Igen |
| ARP-ellenőrzés | Igen |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Tárolás és továbbítás | Igen |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| MAC-cím táblázat | 16000 db. |
| Visszatekerési sebesség | 130,9 Mpps |
| Kapcsolási kapacitás | 176 Gbps |
| Jumbo keretek | 9216 |
| Teljes Power over Ethernet (PoE) terhelhetőség | 500 W |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Tápellátás portonként PoE (Power over Ethernet) esetén | 30 W |
| Power over Ethernet (PoE) portok száma | 48 |
| Többcélú címzés támogatása | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| Súly: | 6.55 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364006495 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3ae, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1s, IEEE 802.3af, IEEE 802.1w, IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, IEEE 802.3at, IEEE 802.1D |
| Áramlásszabályozás támogatása: | Igen |
| Spanning Tree Protocol (STP): | Igen |
| Kapcsolatok összesítése: | Igen |
| Vonalvezetés előtti blokkolás: | Igen |
| Sugárzási viharvezérlés: | Igen |
| Határarány: | Igen |
| Port tükrözés: | Igen |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| 10G támogatás: | Igen |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Szín: | Fekete |
| Formátum: | 1U |
| Rack telepítés: | Igen |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Tanúsítvány: | CE, FCC, RoHS |
| Magasság: | 44 mm |
| Szélesség: | 440 mm |
| Mélység: | 330 mm |
| Állványsínek: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL): | Igen |
| DHCP-tulajdonságok: | DHCP-továbbító, DHCP kliens, DHCP-kiszolgáló |
| IP-MAC-Port kötés: | Igen |
| SSH/SSL támogatás: | Igen |
| MAC-cím szűrés: | Igen |
| BPDU szűrés/védelem: | Igen |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| Hitelesítés: | Automatikus VLAN, Vendég VLAN |
| Statikus portvédelem: | Igen |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| Konzolport: | RJ-45/Micro USB |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 48 |
| SFP+ modulhelyek száma: | 4 |
| Belső memória: | 512 MB |
| Flash memória: | 32 MB |
| Hősugárzás: | 2169,2 BTU/óra |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Rétegváltó: | L2+ |
| Helybeállítások konfigurálása (CLI): | Igen |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Felhőkezelés: | Igen |
| Kapcsoló típusa: | Ellenőrzött |
| Rendszeresemények listázása: | Igen |
| ARP-ellenőrzés: | Igen |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Tárolás és továbbítás: | Igen |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| MAC-cím táblázat: | 16000 db. |
| Visszatekerési sebesség: | 130,9 Mpps |
| Kapcsolási kapacitás: | 176 Gbps |
| Jumbo keretek: | 9216 |
| Teljes Power over Ethernet (PoE) terhelhetőség: | 500 W |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Tápellátás portonként PoE (Power over Ethernet) esetén: | 30 W |
| Power over Ethernet (PoE) portok száma: | 48 |
| Többcélú címzés támogatása: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

