TP-Link TL-SG1048 nem menedzselt gigabites Ethernet (10/100/1000) 1U fekete
Kód: KILTPLSWI0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link TL-SG1048 nem menedzselt gigabites Ethernet (10/100/1000) 1U fekete| Automatikus egyeztetés | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i |
| Automatikus MDI/MDI-X | Igen |
| Maximális energiafogyasztás | 29,8 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Rack telepítés | Igen |
| Formátum | 1U |
| Szín | Fekete |
| Ventilátorok száma | 2 ventilátor/ventilátorok |
| LED-jelzők | Igen |
| Tanúsítvány | FCC, CE, RoHS |
| Magasság | 44 mm |
| Szélesség | 440 mm |
| Mélység | 220 mm |
| Gumibetétek | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Telepítőkészlet | Igen |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 48 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Kapcsoló típusa | Nem kezelt |
| Tárolás és továbbítás | Igen |
| Kapcsolási kapacitás | 96 Gbps |
| MAC-cím táblázat | 8000 db. |
| Csomagpuffer | 16 MB |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| Jumbo keretek | 10000 |
| Áteresztőképesség | 71,4 Mpps |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| Súly: | 4.2 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364021559 |
| Automatikus egyeztetés: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i |
| Automatikus MDI/MDI-X: | Igen |
| Maximális energiafogyasztás: | 29,8 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Rack telepítés: | Igen |
| Formátum: | 1U |
| Szín: | Fekete |
| Ventilátorok száma: | 2 ventilátor/ventilátorok |
| LED-jelzők: | Igen |
| Tanúsítvány: | FCC, CE, RoHS |
| Magasság: | 44 mm |
| Szélesség: | 440 mm |
| Mélység: | 220 mm |
| Gumibetétek: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Telepítőkészlet: | Igen |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 48 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Kapcsoló típusa: | Nem kezelt |
| Tárolás és továbbítás: | Igen |
| Kapcsolási kapacitás: | 96 Gbps |
| MAC-cím táblázat: | 8000 db. |
| Csomagpuffer: | 16 MB |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Jumbo keretek: | 10000 |
| Áteresztőképesség: | 71,4 Mpps |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

