TP-Link Archer TXE70UH WLAN 5400 Mbit/s USB 3.0 külső hálózati adapter
Kód: KILTPLROU0140
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link Archer TXE70UH WLAN 5400 Mbit/s USB 3.0 külső hálózati adapter| Wi-Fi | Igen |
| Maximális átviteli sebesség | 5400 Mbps |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b szabványok |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11g |
| Titkosítás/biztonság | WPA3, WPA2, WPA, WPA2-PSK, WEP |
| Frekvenciatartomány | 2,4–6 GHz |
| Wi-Fi sáv | Három sáv (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Támogatott WLAN sebességek | 54, 11, 2402 Mbit/s, 400, 574, 300 Mbit/s, 1732 |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Igen |
| Belső | Nem |
| Antenna kialakítás | Belső |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| Antenna | Igen |
| Szélesség | 30,5 mm |
| Magasság | 111,7 mm |
| Mélység | 14,8 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Megfelelőségi tanúsítványok | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, RoHS |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| USB-s verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Felület | USB, WLAN |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS, CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| Súly: | 0.236 kg |
| EAN vonalkód: | 4895252501681 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Maximális átviteli sebesség: | 5400 Mbps |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11g |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA3, WPA2, WPA, WPA2-PSK, WEP |
| Frekvenciatartomány: | 2,4–6 GHz |
| Wi-Fi sáv: | Három sáv (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Támogatott WLAN sebességek: | 54, 11, 2402 Mbps, 400, 574, 300 Mbps, 1732 |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Igen |
| Belső: | Nem |
| Antenna kialakítás: | Belső |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| Antenna: | Igen |
| Szélesség: | 30,5 mm |
| Magasság: | 111,7 mm |
| Mélység: | 14,8 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, RoHS |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Felület: | USB, WLAN |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS, CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

