TP-Link ARCHER TX55E hálózati kártya WLAN / Bluetooth 2402 Mbit/s
Kód: KSITPLBPC0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link ARCHER TX55E hálózati kártya WLAN / Bluetooth 2402 Mbit/s| Frekvenciatartomány | 2,4–5 GHz |
| Titkosítás/biztonság | WPA2-PSK, 802.1x RADIUS, WPA3, 128 bites WEP, 64 bites WEP, WPA-PSK, WPA, WPA2 |
| Moduláció | 256-QAM, 16-QAM, 1024-QAM, CCK, DQPSK, OFDM, 64-QAM |
| Wi-Fi | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bluetooth | Igen |
| Támogatott WLAN sebességek | 11, 2402 Mbit/s, 574, 54, 300 Mbit/s, 1733 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Maximális átviteli sebesség | 2402 Mbps |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Antenna kialakítás | Külső |
| Szín | Fekete |
| Belső | Nem |
| Tanúsítvány | CE, FCC, RoHS |
| Magasság | 11,5 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Mélység | 36 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 x64 |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Csak Windows 10 (64 bites) |
| Felület | PCI Express, WLAN / Bluetooth |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Forrás CD | Igen |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless network cards PCI |
|---|---|
| Súly: | 0.255 kg |
| EAN vonalkód: | 4897098687390 |
| Frekvenciatartomány: | 2,4–5 GHz |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2-PSK, 802.1x SUGÁR, WPA3, 128 bites WEP, 64 bites WEP, WPA-PSK, WPA, WPA2 |
| Moduláció: | 256-QAM, 16-QAM, 1024-QAM, CCK, DQPSK, OFDM, 64-QAM |
| Wi-Fi: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bluetooth: | Igen |
| Támogatott WLAN sebességek: | 11, 2402 Mbps, 574, 54, 300 Mbps, 1733 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Maximális átviteli sebesség: | 2402 Mbps |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Antenna kialakítás: | Külső |
| Szín: | Fekete |
| Belső: | Nem |
| Tanúsítvány: | CE, FCC, RoHS |
| Magasság: | 11,5 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Mélység: | 36 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64 |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Csak Windows 10 (64 bites) |
| Felület: | PCI Express, WLAN / Bluetooth |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Forrás CD: | Igen |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

