TP-LINK Archer TX50E WLAN / Bluetooth 2402 Mbit/s
Kód: KSITPLBPC0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-LINK Archer TX50E WLAN / Bluetooth 2402 Mbit/s| Támogatott WLAN sebességek | 2402 Mbit/s, 54, 574, 300 Mbit/s, 1733 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Moduláció | DQPSK, DBPSK, OFDM, 16-QAM, 256-QAM, 64-QAM |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac szabványok |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a |
| Maximális átviteli sebesség | 2402 Mbps |
| Frekvenciatartomány | 2,4–5 GHz |
| Belső | Nem |
| Szín | Fekete, metál |
| Antenna | Igen |
| Antenna kialakítás | Külső |
| Magasság | 21,5 mm |
| Szélesség | 95,2 mm |
| Mélység | 120,8 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 x64 |
| Csomagolási mélység | 150 mm |
| Csomag magassága | 39 mm |
| Csomag szélessége | 200 mm |
| Súly csomagolással együtt | 270 g |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Felület | PCI Express, WLAN / Bluetooth |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless network cards PCI |
|---|---|
| Súly: | 0.305 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364052867 |
| Támogatott WLAN sebességek: | 2402 Mbps, 54, 574, 300 Mbps, 1733 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Moduláció: | DQPSK, DBPSK, OFDM, 16-QAM, 256-QAM, 64-QAM |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a |
| Maximális átviteli sebesség: | 2402 Mbps |
| Frekvenciatartomány: | 2,4–5 GHz |
| Belső: | Nem |
| Szín: | Fekete, Fémes |
| Antenna: | Igen |
| Antenna kialakítás: | Külső |
| Magasság: | 21,5 mm |
| Szélesség: | 95,2 mm |
| Mélység: | 120,8 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64 |
| Csomagolási mélység: | 150 mm |
| Csomag magassága: | 39 mm |
| Csomag szélessége: | 200 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 270 g |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Felület: | PCI Express, WLAN / Bluetooth |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

