TP-Link Archer TX3000E belső WLAN / Bluetooth 2402 Mbit/s
Kód: KSITPLBPC0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link Archer TX3000E belső WLAN / Bluetooth 2402 Mbit/s| Moduláció | 256-QAM, 16-QAM, OFDM, CCK, DBPSK, DQPSK, 64-QAM |
| Wi-Fi | Igen |
| Támogatott WLAN sebességek | 574, 54, 2402 Mbit/s, 300 Mbit/s, 1733 |
| Bluetooth | Igen |
| Frekvenciatartomány | 2,4–5 GHz |
| Titkosítás/biztonság | 64 bites WEP, 128 bites WEP, 802.1x RADIUS, WPA3, WPA2-PSK, WPA, WPA2, WPA-PSK |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n szabványok |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| Maximális átviteli sebesség | 2402 Mbps |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax) szabványok |
| Chipset | Intel Wi-Fi 6 |
| Antenna kialakítás | Külső |
| Komponens ehhez: | PC |
| Üzemmódok | Infrastruktúra mód |
| Adóteljesítmény (FCC) | 27 dBm |
| Szín | Piros, fekete |
| Antenna | Igen |
| Belső | Igen |
| Adóteljesítmény (CE) | 23 dBm |
| Vevő érzékenysége | 5 GHz: 11ax HT160:-56,25 dBm 11ax HT80: -59 dBm 11ax HT40: -62,25 dBm 11ax HT20: -65 dBm 11ac HT160:-62 dBm 11ac HT80: -65,5 dBm 11ac HT40: -69,75 dBm 11ac HT20: -73,75 dBm 11n HT40: -74,5 dBm 11n HT20: -77,5 dBm 11a 54 Mbps: -77,75 dBm 11a 6 Mbps: -94,5 dBm 2,4 GHz: 11ax HT40: -60,75 dBm 11ax HT20: -63,75 dBm 11n HT40: -73 dBm 11n HT20: -76,25 dBm 11g 54 Mbps: -76,5 dBm 11b 11 Mbps: -89 dBm |
| Szélesség | 95,2 mm |
| Magasság | 21,5 mm |
| Mélység | 120,8 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Education x64 |
| Csomag szélessége | 270 mm |
| Súly csomagolással együtt | 480 g |
| Csomagolási mélység | 215 mm |
| Csomag magassága | 47 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS, CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Felület | PCI Express, WLAN / Bluetooth |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Bluetooth csatlakozóval ellátott kábel | Igen |
| Forrás CD | Igen |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Tartalmazza a rögzítőkonzolokat | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless network cards PCI |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364088897 |
| Moduláció: | 256-QAM, 16-QAM, OFDM, CCK, DBPSK, DQPSK, 64-QAM |
| Wi-Fi: | Igen |
| Támogatott WLAN sebességek: | 574, 54, 2402 Mbps, 300 Mbps, 1733 |
| Bluetooth: | Igen |
| Frekvenciatartomány: | 2,4–5 GHz |
| Titkosítás/Biztonság: | 64 bites WEP, 128 bites WEP, 802.1x SUGÁR, WPA3, WPA2-PSK, WPA, WPA2, WPA-PSK |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Maximális átviteli sebesség: | 2402 Mbps |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Chipset: | Intel Wi-Fi 6 |
| Antenna kialakítás: | Külső |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Üzemmódok: | Infrastruktúra mód |
| Adóteljesítmény (FCC): | 27 dBm |
| Szín: | Piros, Fekete |
| Antenna: | Igen |
| Belső: | Igen |
| Adóteljesítmény (CE): | 23 dBm |
| Vevő érzékenysége: | 5 GHz: 11ax HT160:-56,25 dBm 11ax HT80: -59 dBm 11ax HT40: -62,25 dBm 11ax HT20: -65 dBm 11ac HT160:-62 dBm 11ac HT80: -65,5 dBm 11ac HT40: -69,75 dBm 11ac HT20: -73,75 dBm 11n HT40: -74,5 dBm 11n HT20: -77,5 dBm 11a 54 Mbps: -77,75 dBm 11a 6 Mbps: -94,5 dBm 2,4 GHz: 11ax HT40: -60,75 dBm 11ax HT20: -63,75 dBm 11n HT40: -73 dBm 11n HT20: -76,25 dBm 11g 54 Mbps: -76,5 dBm 11b 11 Mbps: -89 dBm |
| Szélesség: | 95,2 mm |
| Magasság: | 21,5 mm |
| Mélység: | 120,8 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Education x64 |
| Csomag szélessége: | 270 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 480 g |
| Csomagolási mélység: | 215 mm |
| Csomag magassága: | 47 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Felület: | PCI Express, WLAN / Bluetooth |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Bluetooth csatlakozóval ellátott kábel: | Igen |
| Forrás CD: | Igen |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Tartókonzolokkal együtt: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

