TP-Link Archer TX20U WLAN 1201 Mbit/s
Kód: KSITPLBUS0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link Archer TX20U WLAN 1201 Mbit/s| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Támogatott WLAN sebességek | 11, 400, 867, 574, 54, 300 Mbit/s |
| Titkosítás/biztonság | WPA3, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WEP |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax szabványok |
| Maximális átviteli sebesség | 1201 Mbps |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| LED-jelzők | Állapot |
| Komponens ehhez: | PC |
| Üzemmódok | Infrastruktúra mód |
| Szín | Fekete |
| Adóteljesítmény (FCC) | 19 dBm |
| Adóteljesítmény (CE) | 18,5 - 21,5 dBm |
| Belső | Nem |
| Szélesség | 90,2 mm |
| Magasság | 12,9 mm |
| Mélység | 29,2 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS |
| USB-s verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Felület | USB, WLAN |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| USB csatlakozó formátuma | Közvetlen |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét és ne módosítsa a terméket, hogy elkerülje a károsodást vagy az áramütést., Óvja a készüléket a nedvességtől és a szélsőséges hőmérsékletektől. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS, CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| Súly: | 0.118 kg |
| EAN vonalkód: | 4895252503487 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Támogatott WLAN sebességek: | 11, 400, 867, 574, 54, 300 Mbps |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA3, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WEP |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax |
| Maximális átviteli sebesség: | 1201 Mbps |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| LED-jelzők: | Állapot |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Üzemmódok: | Infrastruktúra mód |
| Szín: | Fekete |
| Adóteljesítmény (FCC): | 19 dBm |
| Adóteljesítmény (CE): | 18,5 - 21,5 dBm |
| Belső: | Nem |
| Szélesség: | 90,2 mm |
| Magasság: | 12,9 mm |
| Mélység: | 29,2 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Felület: | USB, WLAN |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| USB csatlakozó formátuma: | Közvetlen |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét és ne alakítsa át a terméket, hogy elkerülje a sérülést vagy az áramütést., Óvja a készüléket a nedvességtől és a szélsőséges hőmérsékletektől. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS, CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

