TP-Link Archer TX20U Nano WLAN 1800 Mbit/s
Kód: KSITPLBUS0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link Archer TX20U Nano WLAN 1800 Mbit/s| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Titkosítás/Biztonság | WPA-PSK, WPA, WPA3, WPA2, WPA2-PSK, WEP |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n szabványok |
| Maximális átviteli sebesség | 1800 Mbps |
| USB tápegység | Igen |
| Szín | Fekete |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Antenna | Igen |
| Belső | Nem |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| Antenna kialakítás | Belső |
| LED-jelzők | Állapot |
| Tanúsítvány | FCC, CE, RoHS |
| Mélység | 15,7 mm |
| Magasság | 7,5 mm |
| Szélesség | 26,8 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Felület | WLAN, USB |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| USB-s verzió | 2.0 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Figyelmeztetés | Használat előtt győződjön meg arról, hogy az eszköz megfelelően csatlakozik az USB-porthoz., Védje az eszközt a nedvességtől és a szélsőséges hőmérsékletektől., Ne szerelje szét és ne módosítsa a terméket, hogy elkerülje a sérülést vagy az áramütést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| Súly: | 0.05 kg |
| EAN vonalkód: | 4895252506419 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA-PSK, WPA, WPA3, WPA2, WPA2-PSK, WEP |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n |
| Maximális átviteli sebesség: | 1800 Mbps |
| USB tápegység: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Antenna: | Igen |
| Belső: | Nem |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| Antenna kialakítás: | Belső |
| LED-jelzők: | Állapot |
| Tanúsítvány: | FCC, CE, RoHS |
| Mélység: | 15,7 mm |
| Magasság: | 7,5 mm |
| Szélesség: | 26,8 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Felület: | WLAN, USB |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Használat előtt győződjön meg arról, hogy a készülék megfelelően csatlakozik az USB-porthoz., Óvja a készüléket a nedvességtől és a szélsőséges hőmérsékletektől., Ne szerelje szét és ne alakítsa át a terméket, hogy elkerülje a sérülést vagy az áramütést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

