TP-Link Archer TX10UB Nano Bluetooth 600 Mbit/s
Kód: KSITPLBUS0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link Archer TX10UB Nano Bluetooth 600 Mbit/s| Moduláció | 16-QAM, CCK, DBPSK, 256-QAM, 1024-QAM, OFDM, DQPSK, 64-QAM |
| Frekvenciatartomány | 2,4–5 GHz |
| Titkosítás/biztonság | WPA2-PSK, WPA2, WPA3, WPA, WPA-PSK, WEP |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bluetooth | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz) | 287 Mbps |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a szabványok |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz) | 600 Mbps |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| Belső | Nem |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 19,2 mm |
| Mélység | 7,4 mm |
| Szélesség | 15,7 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Felület | Bluetooth, USB |
| USB csatlakozó formátuma | Közvetlen |
| USB-s verzió | 2.0 |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Figyelmeztetés | Óvja a készüléket a nedvességtől és a szélsőséges hőmérsékletektől., Ne szerelje szét és ne módosítsa a terméket, hogy elkerülje a károsodást vagy az áramütést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| Súly: | 0.05 kg |
| EAN vonalkód: | 8885020624526 |
| Moduláció: | 16-QAM, CCK, DBPSK, 256-QAM, 1024-QAM, OFDM, DQPSK, 64-QAM |
| Frekvenciatartomány: | 2,4–5 GHz |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2-PSK, WPA2, WPA3, WPA, WPA-PSK, WEP |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bluetooth: | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz): | 287 Mbps |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz): | 600 Mbps |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| Belső: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 19,2 mm |
| Mélység: | 7,4 mm |
| Szélesség: | 15,7 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Felület: | Bluetooth, USB |
| USB csatlakozó formátuma: | Közvetlen |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Figyelmeztetés: | Óvja a készüléket a nedvességtől és a szélsőséges hőmérsékletektől., Ne szerelje szét és ne alakítsa át a terméket, hogy elkerülje a sérülést vagy az áramütést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

