TP-LINK Archer TX10E Wi-Fi 6 AX900 hálózati kártya
Kód: KSITPLBPC0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-LINK Archer TX10E Wi-Fi 6 AX900 hálózati kártya| Wi-Fi | Igen |
| Frekvenciatartomány | 2,4–5 GHz |
| Bluetooth | Igen |
| Moduláció | CCK, DBPSK, 16-QAM, 1024-QAM, OFDM, 64-QAM, DQPSK |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) szabványok |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac szabványok |
| Titkosítás/Biztonság | WPA, WPA2, WPA3-Personal, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA3-Enterprise, WEP |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Belső | Igen |
| Antenna kialakítás | Külső |
| Antenna | Igen |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 120,8 mm |
| Mélység | 78,5 mm |
| Magasság | 20,9 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 10 x64 |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless network cards PCI |
|---|---|
| Súly: | 0.26 kg |
| EAN vonalkód: | 1210002600781 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Frekvenciatartomány: | 2,4–5 GHz |
| Bluetooth: | Igen |
| Moduláció: | CCK, DBPSK, 16-QAM, 1024-QAM, OFDM, 64-QAM, DQPSK |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA, WPA2, WPA3-Personal, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA3-Vállalati, WEP |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Belső: | Igen |
| Antenna kialakítás: | Külső |
| Antenna: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 120,8 mm |
| Mélység: | 78,5 mm |
| Magasság: | 20,9 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 x64 |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

