TP-LINK Archer T4U Plus WLAN 1300 Mbit/s
Kód: KSITPLBUS0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-LINK Archer T4U Plus WLAN 1300 Mbit/s| Wi-Fi | Igen |
| Támogatott WLAN sebességek | 867, 11, 400, 54, 300 Mbps |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n szabványok |
| Titkosítás/biztonság | WPA2-PSK, WPA, WPA2, WPA-PSK, WEP |
| Frekvenciatartomány | 2,4–5 GHz |
| Maximális átviteli sebesség | 1300 Mbps |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g |
| USB tápegység | Igen |
| LED-jelzők | Állapot |
| Belső | Nem |
| Szín | Fekete |
| Antenna kialakítás | Külső |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| Antenna | Igen |
| Tanúsítvány | FCC, CE |
| Szélesség | 84 mm |
| Magasság | 156,3 mm |
| Mélység | 19,2 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8.1, Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
| USB-s verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Felület | USB, WLAN |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Forrás CD | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| Súly: | 0.255 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364072636 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Támogatott WLAN sebességek: | 867, 11, 400, 54, 300 Mbps |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2-PSK, WPA, WPA2, WPA-PSK, WEP |
| Frekvenciatartomány: | 2,4–5 GHz |
| Maximális átviteli sebesség: | 1300 Mbps |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g |
| USB tápegység: | Igen |
| LED-jelzők: | Állapot |
| Belső: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Antenna kialakítás: | Külső |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| Antenna: | Igen |
| Tanúsítvány: | FCC, CE |
| Szélesség: | 84 mm |
| Magasság: | 156,3 mm |
| Mélység: | 19,2 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8.1, Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Felület: | USB, WLAN |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Forrás CD: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

