TP-Link Archer T4E belső WLAN 867 Mbit/s
Kód: KSITPLBPC0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link Archer T4E belső WLAN 867 Mbit/s| Moduláció | 256-QAM, 16-QAM, 64-QAM, OFDM, CCK, DBPSK, DQPSK |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Maximális átviteli sebesség | 867 Mbps |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Titkosítás/Biztonság | 128 bites WEP, 802.1x RADIUS, WPA-PSK, WPA, WPA2-PSK, WPA2, 64 bites WEP |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac szabványok |
| Tartomány (másodperc) | 5 GHz |
| Támogatott WLAN sebességek | 867, 54, 300 Mbps, 11 |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Tartomány (első) | 2,4 GHz |
| Szín | Zöld, fekete |
| Belső | Igen |
| Komponens ehhez: | PC |
| Üzemmódok | Infrastruktúra mód |
| Adóteljesítmény (FCC) | 24 dBm |
| Antenna kialakítás | Külső |
| Adóteljesítmény (CE) | 23 dBm |
| Antenna | Igen |
| Szélesség | 120,8 mm |
| Magasság | 21,5 mm |
| Mélység | 115,2 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows XP Professional x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows 8.1 x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 7, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows XP, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 10 IoT Core, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows XP Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64 |
| Csomag magassága | 42 mm |
| Súly csomagolással együtt | 300 g |
| Csomagolási mélység | 148 mm |
| Csomag szélessége | 207 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Alacsony profilú | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Megfelelőségi tanúsítványok | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, RoHS |
| Antennák száma | 2 |
| Nem használnak konfliktusövezetből származó nyersanyagokat | Igen |
| Levehető antenna | Igen |
| Átviteli teljesítménytartomány | 59,5–92 dBmW |
| Felület | PCI Express, WLAN |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| PCI kártya formátum | Fél magasságú (alacsony profilú) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Forrás CD | Igen |
| Tartalmazza a rögzítőkonzolokat | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless network cards PCI |
|---|---|
| Súly: | 0.242 kg |
| EAN vonalkód: | 8885020628517 |
| Moduláció: | 256-QAM, 16-QAM, 64-QAM, OFDM, CCK, DBPSK, DQPSK |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Maximális átviteli sebesség: | 867 Mbps |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Titkosítás/Biztonság: | 128 bites WEP, 802.1x SUGÁR, WPA-PSK, WPA, WPA2-PSK, WPA2, 64 bites WEP |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Tartomány (másodperc): | 5 GHz |
| Támogatott WLAN sebességek: | 867, 54, 300 Mbps, 11 |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Tartomány (első): | 2,4 GHz |
| Szín: | Zöld, Fekete |
| Belső: | Igen |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Üzemmódok: | Infrastruktúra mód |
| Adóteljesítmény (FCC): | 24 dBm |
| Antenna kialakítás: | Külső |
| Adóteljesítmény (CE): | 23 dBm |
| Antenna: | Igen |
| Szélesség: | 120,8 mm |
| Magasság: | 21,5 mm |
| Mélység: | 115,2 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows XP Professional x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows 8.1 x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 7, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows XP, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 10 IoT Core, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows XP Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64 |
| Csomag magassága: | 42 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 300 g |
| Csomagolási mélység: | 148 mm |
| Csomag szélessége: | 207 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Alacsony profilú: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, RoHS |
| Antennák száma: | 2 |
| Nem használnak konfliktusövezetből származó nyersanyagokat: | Igen |
| Levehető antenna: | Igen |
| Átviteli teljesítménytartomány: | 59,5–92 dBmW |
| Felület: | PCI Express, WLAN |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| PCI kártya formátum: | Fél magasságú (alacsony profilú) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Forrás CD: | Igen |
| Tartókonzolokkal együtt: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

