TP-Link Archer T3U WLAN 867 Mbit/s
Kód: KSITPLUSB0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link Archer T3U WLAN 867 Mbit/s| Titkosítás/Biztonság | 128 bites WEP, WPA2, WPA, 64 bites WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b szabványok |
| Maximális átviteli sebesség | 867 Mbps |
| Támogatott WLAN sebességek | 11, 867, 400, 54, 300 Mbps |
| Frekvenciatartomány | 2,4–5 GHz |
| Moduláció | OFDM, DQPSK, 16-QAM, CCK, DBPSK, 256-QAM, 64-QAM |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| MU-MIMO | Igen |
| Wi-Fi szabványok | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) szabványok |
| USB tápegység | Igen |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| Antenna | Igen |
| Belső | Nem |
| Szín | Fekete |
| Adóteljesítmény (CE) | 23 dBm |
| LED-jelzők | Állapot |
| Üzemmódok | Infrastruktúra mód |
| Adóteljesítmény (FCC) | 23 dBm |
| Antenna irány típusa | Mindenirányú |
| Antenna kialakítás | Belső |
| Szélesség | 40,5 mm |
| Magasság | 10,3 mm |
| Mélység | 19,7 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 11 x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows XP, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 11 Pro, Windows 7, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 10 IoT Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows XP Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows 8.1 x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Csomag magassága | 30 mm |
| Csomag szélessége | 138 mm |
| Csomagolási mélység | 128 mm |
| Súly csomagolással együtt | 90 g |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, RoHS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| USB-s verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| USB-portok száma | 1 |
| Felület | USB, WLAN |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Forrás CD | Igen |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne nyissa ki a készülék burkolatát., A készülék nem vízálló - kerülje a vízzel való érintkezést. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Network cards USB |
|---|---|
| Súly: | 0.085 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364083830 |
| Titkosítás/Biztonság: | 128 bites WEP, WPA2, WPA, 64 bites WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b |
| Maximális átviteli sebesség: | 867 Mbps |
| Támogatott WLAN sebességek: | 11, 867, 400, 54, 300 Mbps |
| Frekvenciatartomány: | 2,4–5 GHz |
| Moduláció: | OFDM, DQPSK, 16-QAM, CCK, DBPSK, 256-QAM, 64-QAM |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| MU-MIMO: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| USB tápegység: | Igen |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| Antenna: | Igen |
| Belső: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Adóteljesítmény (CE): | 23 dBm |
| LED-jelzők: | Állapot |
| Üzemmódok: | Infrastruktúra mód |
| Adóteljesítmény (FCC): | 23 dBm |
| Antenna irány típusa: | Mindenirányú |
| Antenna kialakítás: | Belső |
| Szélesség: | 40,5 mm |
| Magasság: | 10,3 mm |
| Mélység: | 19,7 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 11 x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows XP, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 11 Pro, Windows 7, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 10 IoT Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows XP Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows 8.1 x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Csomag magassága: | 30 mm |
| Csomag szélessége: | 138 mm |
| Csomagolási mélység: | 128 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 90 g |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, RoHS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| USB-portok száma: | 1 |
| Felület: | USB, WLAN |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Forrás CD: | Igen |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne nyissa ki a készülék fedelét., A készülék nem vízálló – kerülje a vízzel való érintkezést. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

