TP-Link Archer T3U Nano WLAN 1267 Mbit/s
Kód: KSITPLBUS0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link Archer T3U Nano WLAN 1267 Mbit/s| Frekvenciatartomány | 2,4–5 GHz |
| Titkosítás/Biztonság | WPA3, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA, WPA2, WPA3-SAE, WEP |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Moduláció | 16-QAM, DQPSK, OFDM, CCK, DBPSK, 256-QAM, 64-QAM |
| Wi-Fi | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n szabványok |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Maximális átviteli sebesség | 1267 Mbps |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) szabványok |
| Szín | Fekete |
| Belső | Nem |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| LED-jelzők | Állapot |
| Tanúsítvány | FCC |
| Szélesség | 19,9 mm |
| Magasság | 7,39 mm |
| Mélység | 15,7 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 8 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| USB-s verzió | 2.0 |
| Felület | USB, WLAN |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 95% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Forrás CD | Igen |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS, CE |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| Súly: | 0.08 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364072667 |
| Frekvenciatartomány: | 2,4–5 GHz |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA3, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA, WPA2, WPA3-SAA, WEP |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Moduláció: | 16-QAM, DQPSK, OFDM, CCK, DBPSK, 256-QAM, 64-QAM |
| Wi-Fi: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Maximális átviteli sebesség: | 1267 Mbps |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Szín: | Fekete |
| Belső: | Nem |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| LED-jelzők: | Állapot |
| Tanúsítvány: | FCC |
| Szélesség: | 19,9 mm |
| Magasság: | 7,39 mm |
| Mélység: | 15,7 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 8 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| Felület: | USB, WLAN |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Forrás CD: | Igen |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS, CE |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

