TP-Link Archer NX500 vezeték nélküli router Gigabit Ethernet Kétsávos (2.4 GHz / 5 GHz) 5G Fehér
Kód: KILTPLR4G0041
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link Archer NX500 vezeték nélküli router Gigabit Ethernet Kétsávos (2.4 GHz / 5 GHz) 5G Fehér| Kábelezési technológia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Maximális adóteljesítmény (5 GHz) | 30 dBmW |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 10, 1000 Mbps |
| Ethernet LAN interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Maximális adóteljesítmény (2,4 GHz) | 20 dBmW |
| Vendéghálózatok száma (2,4 GHz) | 1 |
| Vendéghálózatok száma (5 GHz) | 1 |
| Dinamikus DNS (DDNS) | Igen |
| Port aktiválása | Igen |
| Porttovábbítás | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Kimeneti áram | 2 A |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, RoHS |
| Szín | Fehér |
| Terméktípus | Asztali/rúdmaró |
| Beépített kijelző | Nem |
| Mélység | 99 mm |
| Magasság | 190 mm |
| Szélesség | 99 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows XP Professional, Windows 8.1 x64, Windows 7 Starter, Windows XP Home x64, Windows 10 Education x64, Windows Vista Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows RT 8.1, Windows 8 x64, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 7, Windows Vista Home Basic x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 2000, Windows NT, Windows XP Professional x64, Windows Vista x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 2000 Professional, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise, Windows Windows 10 IoT Enterprise, Windows 98SE, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows Vista, Windows 7 x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows XP, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 10, Windows 8 Enterprise x64 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Kompatibilis a Mac OS rendszerrel | Igen |
| Belefoglalt termékek száma | 1 darab |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Antennák száma | 10 |
| Antennacsatlakozó típusa | SMA |
| Antenna kialakítás | Belső és külső |
| Szűrés | Igen |
| DoS támadások megelőzése | Igen |
| IP-cím szűrés | Igen |
| Szülői zár | Igen |
| URL-szűrés | Igen |
| Titkosítás/biztonság | WPA2, WPA, 64 bites WEP, WPA2-PSK, 128 bites WEP, WPA-PSK |
| demilitarizált zónák támogatása | Igen |
| Vendéghozzáférés | Igen |
| USB-port | Nem |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 2 |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Mellékelt kábelek | LAN (RJ-45) |
| Hálózati adapter | Igen |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME) | Igen |
| WPS gomb | Igen |
| SIM-kártyahely | Igen |
| Ethernet WAN | Igen |
| DSL WAN | Nem |
| WAN-kapcsolat típusa | RJ-45 |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, 802.11g |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül | 2402 Mbps |
| 4G sávok támogatása | 2300, 850, 2600 MHz, 2500, 3700 MHz, 2100, 900, 1800, 800, 3500, 700 |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM |
| 3G frekvenciasáv támogatás | 850, 2100 MHz, 900 |
| 4G szabványok | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| 3G szabványok | UMTS, HSPA+, HSPA, DC-HSDPA |
| 5G sáv támogatás | 2100, 2300, 3700 MHz, 800, 2500, 900, 850, 1800, 700, 2600, 3500 |
| DHCP kliens | Igen |
| Támogatott hálózati protokollok | IPv4, IPv6 |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| Univerzális plug and play (UPnP) | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 1.2 kg |
| EAN vonalkód: | 1210002601610 |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Maximális adóteljesítmény (5 GHz): | 30 dBmW |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 10, 1000 Mbps |
| Ethernet LAN interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Maximális adóteljesítmény (2,4 GHz): | 20 dBmW |
| Vendéghálózatok száma (2,4 GHz): | 1 |
| Vendéghálózatok száma (5 GHz): | 1 |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| Port aktiválása: | Igen |
| Porttovábbítás: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Kimeneti áram: | 2 A |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Kimeneti feszültség: | 12 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Szín: | Fehér |
| Terméktípus: | Asztali/rúdmaró |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Mélység: | 99 mm |
| Magasság: | 190 mm |
| Szélesség: | 99 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows XP Professional, Windows 8.1 x64, Windows 7 Starter, Windows XP Home x64, Windows 10 Education x64, Windows Vista Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 8.1, Windows 8 x64, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 7, Windows Vista Home Basic x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 2000, Windows NT, Windows XP Professional x64, Windows Vista x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 2000 Professional, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 98SE, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows Vista, Windows 7 x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows XP, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 10, Windows 8 Enterprise x64 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Mac OS-kompatibilis: | Igen |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Antennák száma: | 10 |
| Antennacsatlakozó típusa: | SMA |
| Antenna kialakítás: | Belső és külső |
| Szűrés: | Igen |
| DoS támadások megelőzése: | Igen |
| IP-cím szűrés: | Igen |
| Szülői zár: | Igen |
| URL-szűrés: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2, WPA, 64 bites WEP, WPA2-PSK, 128 bites WEP, WPA-PSK |
| demilitarizált zónák támogatása: | Igen |
| Vendéghozzáférés: | Igen |
| USB-port: | Nem |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45) |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME): | Igen |
| WPS gomb: | Igen |
| SIM-kártyahely: | Igen |
| Ethernet WAN: | Igen |
| DSL WAN: | Nem |
| WAN-kapcsolat típusa: | RJ-45 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, 802.11g |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül: | 2402 Mbps |
| 4G sávok támogatása: | 2300, 850, 2600 MHz, 2500, 3700 MHz, 2100, 900, 1800, 800, 3500, 700 |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 850, 2100 MHz, 900 |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 3G szabványok: | UMTS, HSPA+, HSPA, DC-HSDPA |
| 5G sáv támogatás: | 2100, 2300, 3700 MHz, 800, 2500, 900, 850, 1800, 700, 2600, 3500 |
| DHCP kliens: | Igen |
| Támogatott hálózati protokollok: | IPv4, IPv6 |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| Univerzális plug and play (UPnP): | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

