Tépőzáras, stabilizáló katán medencére és törzsre M
Kód: OSTTM2TUL0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Tépőzáras, stabilizáló katán medencére és törzsre M| Nem típusa | Egynemű |
| Szín | Kék |
| Maximális hossz | 140 cm |
| Minimális hossz | 100 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Corsets and spine braces |
|---|---|
| Súly: | 0.36 kg |
| EAN vonalkód: | 8436035351251 |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Szín: | Kék |
| Maximális hossz: | 140 cm |
| Minimális hossz: | 100 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

