Tenda SG108M hálózati switch Nem menedzselt Gigabit Ethernet (10/100/1000) Fekete
Kód: KILTDASWI0062
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Tenda SG108M hálózati switch Nem menedzselt Gigabit Ethernet (10/100/1000) Fekete| Hálózati szabványok | IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab |
| 10G támogatás | Nem |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Kimeneti áram | 0,6 A |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Kimeneti feszültség | 9V |
| Maximális energiafogyasztás | 5,5 W |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| Szín | Fekete |
| Rack telepítés | Nem |
| Szélesség | 142 mm |
| Magasság | 23 mm |
| Mélység | 90 mm |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 8 |
| Tápcsatlakozó | Tápcsatlakozó |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–45 °C |
| Kapcsoló típusa | Nem kezelt |
| Kapcsolási kapacitás | 16 Gbps |
| MAC-cím táblázat | 4000 db. |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| Súly: | 0.19 kg |
| EAN vonalkód: | 6932849436365 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab |
| 10G támogatás: | Nem |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Kimeneti áram: | 0,6 A |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Kimeneti feszültség: | 9V |
| Maximális energiafogyasztás: | 5,5 W |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Rack telepítés: | Nem |
| Szélesség: | 142 mm |
| Magasság: | 23 mm |
| Mélység: | 90 mm |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 8 |
| Tápcsatlakozó: | Tápcsatlakozó |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–45 °C |
| Kapcsoló típusa: | Nem kezelt |
| Kapcsolási kapacitás: | 16 Gbps |
| MAC-cím táblázat: | 4000 db. |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

