Tenda O1 Wi-Fi hozzáférési pont 300 Mbit/s fehér, Power over Ethernet (PoE) támogatással
Kód: KILTDAROU0098
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Tenda O1 Wi-Fi hozzáférési pont 300 Mbit/s fehér, Power over Ethernet (PoE) támogatással| 5 GHz | Igen |
| Maximális átviteli sebesség | 300 Mbps |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| 2,4 GHz | Nem |
| Sávszélesség | 5 GHz |
| Maximális energiafogyasztás | 2,6 W |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Kimeneti feszültség | 9 - 12 V |
| Szín | Fehér |
| LED-jelzők | LAN, PoE, WLAN |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP64 |
| Elhelyezkedés | Fal |
| Belső | Nem |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Tanúsítvány | FCC/CE/RoHS |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 190,3 mm |
| Mélység | 67,5 mm |
| Antenna funkció | Integrált antenna |
| Titkosítás/Biztonság | WPA2-PSK, WEP, WPA-PSK |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 10 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -30 - 55 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Gyors útmutató | Igen |
| PoE adapterrel (Power over Ethernet) | Igen |
| Mellékelt kábelek | LAN (RJ-45) |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| Súly: | 0.31 kg |
| EAN vonalkód: | 6932849435191 |
| 5 GHz: | Igen |
| Maximális átviteli sebesség: | 300 Mbps |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| 2,4 GHz: | Nem |
| Sávszélesség: | 5 GHz |
| Maximális energiafogyasztás: | 2,6 W |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Kimeneti feszültség: | 9 - 12 V |
| Szín: | Fehér |
| LED-jelzők: | HÁTSÓ, PoE, WLAN |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP64 |
| Elhelyezkedés: | Fal |
| Belső: | Nem |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Tanúsítvány: | FCC/CE/RoHS |
| Szélesség: | 80 mm |
| Magasság: | 190,3 mm |
| Mélység: | 67,5 mm |
| Antenna funkció: | Integrált antenna |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2-PSK, WEP, WPA-PSK |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 10 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 55 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Gyors útmutató: | Igen |
| PoE adapterrel (Power over Ethernet): | Igen |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45) |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

